Ubierz się w stylu Lauren Conrad!

Panna Conrad zna się na modzie i wie, jak się ubierać, żeby wyglądać pięknie!

Lauren Conrad (22) jest amerykańską aktorką znaną głównie z serialu emitowanego na MTV "The Hills" . Jej pasją jest moda - zaczęła od projektowania ubrań dla swoich lalek, a obecnie ma swoją własną kolekcję, którą można było podziwiać na pokazie organizowanym przez Mercedes Benz w LA .

Lauren stawia na naturalność i kobiecość . Nie epatuje seksapilem, nie ucieka się do ekstrawagancji i chwała jej za to! Ta dziewczyna nie dość, że jest żywym przykładem na to, że trzeba poświęcać wiele czasu na dążenie do celu by go osiągnąć, to jeszcze pokazuje, że nie trzeba wyglądać jak lalka Barbie by być sławną.

Luli bardzo podoba się wizerunek aktorki , dlatego proponuje elegancki zestaw na wieczór w delikatnym wydaniu, podobnym do tego, jaki miała Lauren na premierze "The Dark Knight" : Sukienka Roberto Cavalli: 1625 euro, www.net-a-porter.com ; Buty Blink: 119 zł, www.butyk.pl ; Spinka: 35 zł, www.sklep.bizu4u.pl .

Warto zauważyć, że Lauren nie przesadza z biżuterią , rzadko pokazuje się na galach z torebkami, a do tego stawia na proste, naturalne fryzurki - oto drugi koński ogon na oficjalnej imprezie - jak widać liczy się prostota , a nie sztuczne piękno:

Lauren Conrad_Fot. Dan Steinberg AP.jpgLauren Conrad_Fot. Dan Steinberg AP.jpg Lauren Conrad_Fot. Dan Steinberg AP.jpg Anna Szulc

Więcej o: