Małgosia Bela w kalendarzu Pirelli!

Lula gratuluje sukcesu! Zdjęcia Małgosi pojawią sie w słynnym kalendarzu Pirelli!

Włoski Vanity Fair uchylił rąbka tajemnicy o nowym kalendarzu Pirelli . W wydaniu na rok 2008 tematem przewodnim były orientalne Chiny, w 2009 będzie nim dzika Afryka okiem Petera Bearda , amerykańskiego fotografa, który ma spore doświadczenie w fotografowaniu Starego Lądu . Bohaterkami są: Daria Werbowy , Emanuela De Paula , Isabeli Fontana , Lara Stone , Mariacarla Boscono , Randal Moore i pierwsza Polka , która dostąpiła tego zaszczytu - Małgorzata Bela !

Modelki w strojach m.in. Johna Galliano taplają się w błocie , wylegują na drzewach , czy bujają na kłach słonia . Gorące słońce , egzotyczna przyroda i stroje oraz atmosfera leniwego odpoczynku podkreślają ich dziką naturę . Założeniem kalendarza jest ukazanie kobiecego piękna , a w najnowszej wersji będziemy mogli podziwiać także piękno sawanny . Powstanie 25 zdjęć , a całkowity koszt produkcji zamknie się w 3 milionach dolarów , przy czym modelki zarobią około 20 tysięcy dolarów . W porównaniu do gaży z kontraktów reklamowych nie jest to dużo , ale liczy się prestiż .

Kalendarz Pirelli wydawany jest od 1964 roku , z przerwą w latach 1975 - 1983 uwarunkowaną kryzysem paliwowym . Główną tematyką są kobiece akty , które co roku robi inny fotograf . Renoma kalendarza pozwala na wybranie najlepszych światowych fotografów i modelek oraz strojów od najznakomitszych projektantów . Efekt końcowy jest ekskluzywnym dziełem, dostępnym tylko dla VIPów i głównych klientów firmy Pirelli .

Karolina Lewczuk

Lula nie może sie doczekać, kiedy zobaczy zdjęcia Małgosi!

Zobacz zdjęcia z kalendarza Pirelli na rok 2008!

Więcej o: