Metamorfozy Angeliny Jolie!

Zobacz, jak gwiazda zmieniła się z niepokornej dziewczyny w idealną matkę!

Angelina Jolie - tę kobietę zna i podziwia cały świat. Modelka, aktorka, aktywistka, matka gromadki adoptowanych i biologicznych dzieci oraz partnerka obiektu westchnień milionów - Brada Pitta .

Jej życie przechodziło wiele przemian - trzech partnerów, ponad czterdzieści ról , neurotyczna młodość, domniemana anoreksja po śmierci ukochanej matki - to wszystko owocowało dostrzegalnymi zmianami w wizerunku gwiazdy.

Najciekawszy medialnie wizerunek Angelina prezentowała na początku kariery - samookaleczenia, podejrzenia o narkotyzowanie się oraz niekonwencjonalny ślub z Jonny'm Lee Millerem - pan młody zamiast garnituru założył skórzaną kurtkę , a panna młoda skórzane "spodnie motocyklisty" i białą koszulkę z wypisanym własną krwią imieniem partnera. Ten drażniący i daleki od wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa wizerunek utkwił w pamięci każdemu widzowi - zwłaszcza płci przeciwnej, bo czyż niegrzeczne dziewczyny nie są pociągające?

W końcu Angelina zmieniła się w przykładną mamę , a jej partner życiowy jest nie do pokonania dla zwykłego śmiertelnika - panowie mogą przestać się łudzić, a panie mogą zazdrościć...

Jedynym wspomnieniem aktorki sprzed lat są jej role filmowe - powrót do wizerunku niebezpiecznej Lary Croft znaleźć można w filmie "Wanted" z 2008 roku - wszystkich zafascynowanych najpiękniejszą kobietą świata zapraszamy do kin .

Anna Szulc

Zobacz także:

Tusz do zadań specjalnych

Która gwiazda miała najpiękniejszy gust? WYBIERZ SAMA!

Jak zakręcić włosy lokówką?

Czy istnieją cudowne diety?

Więcej o: