Szpilki Carrie Bradshaw!

Lula uwielbia styl Carrie Bradshaw! Znalazła dla Was szpilki-gladiatorki, w których bohaterka Seksu w Wielkim Mieście przemierzała ulice Nowego Jorku!

Carrie kocha buty ...nie tylko te od Manolo Blahnika ! W filmie Seks w Wielkim Mieście nie raz widziałyśmy ją w szpilkach-gladiatorkach Diora . Lula uwielbia jej styl , dlatego wyszukała je w sklepie internetowym Neiman Marcus !

Carrie Bradshaw w gladiatorkach DioraCarrie Bradshaw w gladiatorkach Diora Fot. EastNews

Carrie jest profesjonalistką w chodzeniu na obcasach . Nie straszne jej nawet 13 centymetrowe szpilki ! Tyle właśnie mają obcasy dostępnych w czarnym lub szarym kolorze gladiatorek Diora . Buty wykonane są ze skórzanych elementów połączonych metalowymi ćwiekami . Daje to efekt rockowej drapieżności . Carrie jest jednak znana z tego, że kocha eksperymentować z modą i ma własny , niepowtarzalny styl ! Nosiła je nawet do delikatnej , kremowej sukienki z ogromnym kwiatem .

Lula radzi się pośpieszyć ! Carrie jest wzorem do naśladowania dla milionów kobiet na całym świecie . Fashionistki oszalały na punkcie gladiatorek Diora ! Na polską , złotą jesień Lula poleca nosić je do grubych rajstop i długiego swetra .

Gladioatkorki Diora kupić można w internetowym sklepie Neiman Marcus . Kosztują 780 dolarów .

Gladiatorki DiorGladiatorki Dior www.neimanmarcus.com

Więcej o: