Wybierz biustonosz idealny dla Ciebie

Znasz już swój rozmiar? To dopiero połowa sukcesu, by nasz biust wyglądał idealnie w biustonoszu. Pora na wybór fasonu, więc do dzieła!

biustonosz bez fiszbinbiustonosz bez fiszbin biustonosz bez fiszbin Biustonosz bez fiszbin: Jeśli masz jędrny i niewielki biust, ten miękki biustonosz jest idealny dla Ciebie. W latach siedemdziesiątych został zaprojektowany biustonosz Doreen i do dziś ten krój jest najchętniej kupowanym biustonoszem. Jednak jego wadą jest niezbyt estetyczny wygląd.

biustonosz Greta 02 , producent Alles. Zdjęcie pochodzi ze sklepu bianti.pl

biustonosz z fiszbinamibiustonosz z fiszbinami biustonosz z fiszbinami Biustonosz z fiszbinami: Ten stanik jest dla kobiet z dużymi piersiami, ramiączka są blisko centralnej części miseczki, dzięki czemu lepiej trzymają biust.

Biustonosz NEMEZIS NOIR , producent: Le Secret Zdjęcie pochodzi ze sklepu: intymna.pl

bardotkabardotka bardotka Bardotka: Jest dla kobiet o krągłych piersiach, jego poziome cięcie w miseczkach eksponuje biust, unosząc go do góry. Ten biustonosz nie posiada ramiączek, jest idealny pod sukienkę.

Biustonosz 900 , producent: Kinga Zdjęcie pochodzi ze sklepu: intymna.pl

push-uppush-up push-up Push-up: Często w dolnej części miseczki znajdują się poduszeczki z gąbki lub silikonu, dzięki czemu biust jest optycznie powiększony.

Biustonosz Imelda , producent Axami zdjęcie pochodzi ze sklepu: intymna.pl

Camilla

Od redakcji:

Camilla przygotowała dla nas charakterystykę biustonoszy w pigułce. Chcielibyśmy uzupełnić informację dotyczącą miękkich biustonoszy. Ramiączka utrzymują biust zaledwie w 20%, a za odpowiednie podtrzymanie dużych piersi odpowiedzialny jest obwód biustonosza, który nie może być za luźny. Pamiętajmy, że duże piersi są ciężkie i dwa drobne ramiączka nie są w stanie utrzymać ich na właściwym miejscu.

Zobacz także:

Pisz na Luli i promuj swój talent!

Fryzury w stylu gwiazd!

Kupiłabyś podróbkę torebki znanej marki? Podyskutuj na Limetce!

Kupiłaś fajny kosmetyk? Napisz jego recenzję!

Więcej o: