Kontrowersje na pokazie Alexandra McQueena

Okazuje sie, że nie tylko Sacha Cohen Baron vel Bruno, o którym Lula już pisała, dostarczył nam niespodzianek. Zobacz co wydarzyło się na paryskim pokazie Alexandra McQueena!

Cztery tygodnie pokazów mody w światowych stolicach mody za nami! Lula pisała już o wybrykach Sachy Barona Cohena, który dostarczył nam niezapowiedzianych atrakcji. Bruno uderzył po raz kolejny . Tym razem na pokazie paryskim Jeana-Charlesa Castelbajaca . Jednak w ostatnich dniach paryskiego Tygodnia Mody to nie o nim najczęściej mówiono w kuluarach pokazów !

Tematów do plotek dostarczył pokaz kolekcji Alexandra McQueena ! Już sama jego sceneria była niesamowita . Na wybiegu modelkom towarzyszyły dzikie zwierzęta ! Na szczęście sztuczne .

Projekt: Alexander McQueenProjekt: Alexander McQueen Fot. AP Retures

To jednak nie wszystko . Na koniec pokazu , na wybiegu jak zawsze pokazał się sam projektant . Co w tym niezwykłego? Nic..oprócz stroju , który założył Alexander McQueen . Pojawił się on w kostiumie ogromnego , pluszowego ...królika ! Wywołał tym nie lada rozbawienie wśród gości obserwujących prezentację kolekcji .

Pokaz Alexander McQueenPokaz Alexander McQueen http://lula.pl/lula_glam/1,94040,5778616,Zobacz_co_dzialo_sie_w_Manufakturze_.html

To nie jedyna niespodzianka , chociaż kolejna, nie była już tak wesoła . Podczas pokazu, jedna z modelek zemdlała . Była nią być Abbey Lee Kershaw . Gdy zbliżała się do końca wybiegu widać było, że ma trudności z chodzeniem i źle się czuje . Zemdlała w momencie, gdy miała już wejść za kulisy .

Abbey Lee KershawAbbey Lee Kershaw Fot. ImaxTree/Free

Abbey nie wzięła oczywiście udziału w finale pokazu . Po jego zakończeniu za przyczynę omdlenia uznano...gorset ! Był on bardzo ścisły i utrudnił Abbey oddychanie . Podobno powodem było także zmęczenie . Tydzień Mody to dla modelek bardzo pracowity okres . Abbey była na nogach od 5 rano .

Czy wierzycie w takie wytłumaczenie ? Lula zastanawia się, czy nie mają z tym nic wspólnego drakońska dieta i niedojadanie popularne wśród modelek ?

Zobacz także:

Wielkie święto Soni Rykiel!

Piękna Anja!

Kim są dziennikarze modowi?

Więcej o: