Lula ubiera Nicole Scherzinger!

Nicole jest piękną kobietą i utalentowaną artystką, jednak jeśli chodzi o styl ubierania, jest on kiczowaty i wulgarny. Lula postanowiła odmienić gwiazdę...

Nicole Scherzinger

to frontowa członkini popowego zespołu

Pussycat Dolls

. Jak na gwiazdę zespołu o tak kiczowatej nazwie przystało, ubiera się jak "kociak" z filmów przeznaczonych dla dorosłych. Niestety, nie każdy docenia takie poświęcenie dla sztuki i zapewne znalazłoby się grono osób, które chętnie zamieniłyby

lakierowane skrawki

szmatek na iście gwiazdorskie stroje.

Lula dołącza do drugiej grupy - image imagem, ale żeby aż tak szpecić piękną kobietę?! I na scenie można przecież pozwolić sobie na ultramodny strój, którego będą zazdrościły tabuny kobiet!

Na scenę na scenęna scenę na scenę Sukienka Just Cavalli: 870 euro, www.yoox.com ; Buty Giuseppe Zanotti: 598 euro, www.luisaviaroma.com ; Pierścień Bulgari: 12789 zł, www.deluxury.pl .

Na występ Lula proponuje kreację, która na tę okazję wcale nie jest nadmiernie połyskliwa. Wszystko lśniące i bogate, tak by na scenie gwiazda przyćmiła nawet wielki ekran z wizualizacjami.

Na wieczór na wieczórna wieczór na wieczór Sukienka Catherine Malandrino: 340 euro, www.net-a-porter.com ; Buty Brian Atwood: 445 euro, www.net-a-porter.com; Kopertówka Celestina: 1747,61 euro, www.net-a-porter.com.

Na wieczór skromna elegancja. Jak na piosenkarkę pop przystało jeden wyrazisty i błyszczący element, który przykuje wzrok, a który nie odbiera smaku całości.

Anna Szulc

Zobacz także:

Lula ubiera Edytę Herbuś!

Zupełnie nowa Jola Rutowicz!

Słodka przyjemność, która może zgubić

Więcej o: