150. rocznica sieci Macys

Kultowa, amerykańska sieć centrów handlowych Macy's ma już 150 lat! Gwiazdy, które znana są ze współpracy z marką pojawiły się na imprezie urodzinowej!

Jessica Simpson i Eva Mendes oczarowały wszystkich podczas imprezy! Gwiazdy, które od dawna związane są z marką ( kolekcja ubrań i dodatków Jessiki dostępna jest w tej sieci, odkąd pojawiła się na rynku) wyglądały zupełnie inaczej, jednak każda z nich naprawdę dobrze!

Jess wybrała stylizację utrzyamaną w luksusowych klimatach. Peleryna wykończona futrem i połyskujące, srebrne dodatki sprawiły, że panna Simpson wyglądała bardzo elegancko. To miła odmiana od jej codziennego wizerunku gwiazdy muzyki country !

Jessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AGJessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AG Jessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AGJessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AGJessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AG Jessica Simpson na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

Eva Mendes pojawiła się w ogniście czerwonej sukience, którą uzupełniła pięknymi, satynowymi szpilkami . Strój świetnie podkreślił jej latynoską urodę .

Eva Mendes na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AGEva Mendes na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AG Eva Mendes na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

Eva Mendes na urdzinach Macy's fot. AP Photo/Evan Agostini/AGREUTERS/SHANNON STAPLETON

Zobacz świąteczną reklamę sieci Macy's z udziałem Jessiki Simpson :

Gwiazdy często goszczą w reklamach Macy's! W tej wzięli udział Mariah Carey i Carlos Santana:

Zobacz także: Tradycja, która nie zawodzi

Więcej o: