Lula ubiera Lindsay Lohan

Lula postanowiła zabrać się za jeden z najgorszych przypadków. Czy można jej jeszcze pomóc?

Wszyscy wiedzą o problemach Lindsay Lohan (nadużywanie alkoholu i samoopalacza, narkotyki, problemy z ojcem), wszyscy widzą również jej okropny gust. W oczy rzuca się niechlujstwo z jakim Lindsay dobiera ubrania, nie rzadko podarte lub nie zbyt świeże. Została nawet uhonorowana podwójną Złotą Maliną i ogłoszono ją Królową Kiczu i Tandety .

Lula pomoże Lindsay w dobraniu stroju nie tylko na imprezy. Pamiętamy problemach finansowych Aktorki, dlatego ceny nie będą zbyt wygórowane.

Elegancko...

Pierwsza propozycja jest skromna . Stylizacja utrzymana w jednym kolorze, dodatki minimalne. Piękna sukienka Marca Jacosbsa , przewiązana w pasie, podkreśli smukłą figurę aktorki. Buty na wysokim obcasie i mała torebka dodadzą powagi Lindsay, jeżeli tylko nie pojawi się w tym stroju pod wpływem alkoholu lub z przebarwieniami na skórze , postronni na pewno docenią zmianę jej wizerunku.

Sukienka Marc Jacobs, 1 280 ,

www.net-a-porter.com

; Torebka Fendi, 550 , www.net-a-porter.com; Buty Rupert Sanderson, 450 , www.net-a-porter.com;

Zwyczajnie...

Drugi zestaw Lula przygotowała z myślą o upodobaniach Lindsay. Gwiazdka często pojawia się w legginsach, niestety tuniki, który przyodziewa są zazwyczaj za krótkie.

Nasza propozycja to bawełniana tunika w połączeniu z butami na wysokim obcasie i bransoletkami. Ubranie niezwykle wygodne , na co dzień.

Tunika H&M, 29,90 ,

www. shop.hm.com

; Legginsy H&M, 9,90 , www. shop.hm.com; Buty H&M, 40,90 , www. shop.hm.com; Bransoletki H&M, 4,90 , www. shop.hm.com;

Romantycznie...

Chcielibyśmy by Lindsay była bardziej kobieca , dlatego proponujemy śliczną zieloną sukienkę. Tradycyjny krój, krótkie rękawki, pasek oraz delikatne koronkowe wykończenia spowodują, że Lindsay będzie wyglądać uroczo . Sukienka River Island, 39,99?, www.riverisland.com Buty River Island, 49,90?, www.riverisland.com Rajstopy River Island ,7,99?, www.riverisland.com

KAW

Zobacz także:

Lindsay nie stać na nowe ubrania?

Legginsy od panny Lohan wyprzedane na pniu!

Nowe stroje Nicoel Scherzinger?

Czytaj w serwisie Znam.to : Niezwykle kobieca Motorola

Więcej o: