Kozaki Gucci

Lula znalazła dla Was kozaki z botki z jesiennej kolekcji Gucci. Buty naprawdę robią wrażenie. W Polsce mam jedną ich szczęśliwą posiadaczkę!

Jest nią oczywiście Doda . Same buty bardzo się Luli podobają. Dzięki dużym, okrągłym ćwiekom umieszczonym na tylnej części cholewki, od pięty aż do samej góry, mają rockowy charakter.

To co zrobiła z nimi Doda to jednak daleko idąca przesada . Chyba, że ktoś lubi, tak jak ona, zwracać na siebie uwagę! Na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski nie miała na sobie chyba nic bez metki Gucciego. Kozaki z ćwiekami, pasek i torba z frędzlami, krótkie futerko..za dużo !

Lula proponuje podobne kozaki nosić do bardziej stonowanego stroju: czarne rurki i golf, a do tego nadal modna skórzana kurteczka. Możemy być pewne, że tak ubrane też będziemy zwracać uwagę. Komentarze na temat naszego stroju będą jednak dużo bardziej pozytywne !

Lula musi dodać, że ostatnia kolekcja Gucciego wywarła silny wpływ na ofertę dostępną w zwykłych sklepach . Dlatego, z pewnością już niedługo podobne buty będziemy mogły znaleźć w dużo niższej cenie.

Kozaki Gucci kupić można na oficjalnej stronie marki. Kosztują 1895 dolarów .

Projekt: GucciProjekt: Gucci Fot. ImaxTree/Free

Zobacz, jak Doda wyglądała na pokazie kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski!

Znam.to poleca: Niebanalne oficerki na chłodniejsze dni

Więcej o: