Aniołki zaczarowały Miami

Aniołki Victoria's Secret zstąpiły na ziemię w Miami. Zobacz zdjęcia z ostatniego pokazu marki, który odbył się w miniony weekend! GALERIA!

Aniołki przypłynęły do Miami na pięknym jachcie. Już samo ich przybycie było ogromną atrakcją.

Aniołki Victoria's Secret do Miami przypłynęły na ogromnym jachcieAniołki Victoria's Secret do Miami przypłynęły na ogromnym jachcie Fot. AP Retures

Pokaz otworzył Usher , piosenkarz, za którym szaleją miliony kobiet na świecie. Jednak to oczywiście nie on był główną atrakcją wieczoru. Wszyscy czekali na aniołki !

Pokaz otworzył UsherPokaz otworzył Usher Fot. AP Retures

Na wybiegu pojawiło się 35 przepięknych modelek. Wszystkie w bieliźnie Victoria's Secret . Lula jest pewna, że męska część publiczności oszalała! Było na co patrzeć!

Temat pokazu to powrót do blasku. Bielizna Victoria's Secret ma być seksowna, a w tym sezonie seksowny jest blask - powiedziała Sharen Turney, dyrektor generalny marki.

Pokaz Victoria's SecretPokaz Victoria's Secret Fot. AP Retures

Zaprezentowano 68 strojów , w tym wart 5 milionów dolarów biustonosz wysadzany białymi i czarnymi diamentami oraz rubinami. Zaprojektował go Martin Katz, a zaprezentowała piękna Adriana Lima .

Zawsze chciałam założyć Fantasy Bra. Victoria's Secret pierwszy raz zrobiła biustonosz wysadzany czarnymi diamentami. Z pewnością pokochają go i kobiety i mężczyźni - powiedziała modelka.

Adrianna Lima i Fantasy BraAdrianna Lima i Fantasy Bra Fot. AP Retures

Pokazy Victoria's Secret to jednak nie tylko prezentacja bielizny. To wielkie wydarzenie, na które czekają wszyscy. I nigdy się nie zawodzą.

W tym roku na różowym (a nie jak zwykle na pokazach czerwonym) dywanie pojawili się między innymi: miłośnik kobiecych wdzięków P. Diddy , Russell Simmons, Paris Hilton , Michelle Trachtenberg, John Stamos, Kim i Kourtney Kardashian oraz Martha Stewart .

Paris Hilton przed pokazem Victoria's SecretParis Hilton przed pokazem Victoria's Secret Fot. AP Retures

Nam pozostaje zazdroscić! Chyba każdy chciałby zobaczyć to na własne oczy .

W galerii znajdziecie zdjęcia z pokazu!

Uwaga: emocje gwarantowane!

Aniołki Victoria's SecretAniołki Victoria's Secret Fot. AP Retures

Więcej o: