Matthew Williamson dla H&M!

Lula ma dla Was wiadomość z ostatniej chwili! Dopiero co mogłyśmy cieszyć się kolekcją Comme Des Garcons dla H&M, a już wiemy kto będzie następny!

To Maththew Williamson - brytyjski twórca, którego tonące w kolorach kolekcje są zawsze obietnicą słońca.

Właścnie dlatego gościnnie zaprojektuję on wiosenno letnią kolekcję H&M !

Projektant Matthew WilliamsonProjektant Matthew Williamson Fot. ImaxTree/Free

Już 23 kwietnia w wybranych sklepach pojawi się ekskluzywna kolekcja damska. Następnie w połowie maja we wszystkich sklepach H&M na świecie przedstawiona zostanie doskonała letnia garderoba dla kobiet i mężczyzn . Przeznaczona wyłącznie dla H&M kolekcja jest debiutem Williamsona w dziedzinie mody męskiej!

Współpraca z H&M jest dla mnie niesamowita. Daje mi możliwość stworzenia kolekcji w kapsule zatytułowanej "Matthew Williamson for H&M". Bardzo podoba mi się stworzone przez H&M zjawisko w dziedzinie mody, jakim jest pionierska współpraca z rozpoznawalnymi projektantami i tworzenie jedynych w swoim rodzaju spójnych, limitowanych kolekcji. Jestem zachwycony, że moje kreacje będą dostępne dla tak wielu osób na świecie i mam nadzieję, że sprawią im przyjemność - mówi Matthew Williamson.

Projektant Matthew WilliamsonProjektant Matthew Williamson Fot. ImaxTree/Free

Matthew ma doskonałe wyczucie, jeśli chodzi o wzory, które łączy ze sobą w swoisty sposób. Rezultatem tego są stroje w bardzo współczesnym, londyńskim stylu. Jest to moda dla tych, którzy chcą wyglądać szczególnie, choć jego stroje mogą też być noszone w sposób nonszalancki. Naprawdę wiele można z nimi zrobić. Matthew fantastycznie łączy kolory - jest to dla nas atrakcyjna współpraca i jak najbardziej zgodna z tym, jak H&M widzi modę na wiosnę/lato - mówi Margareta van den Bosch, Creative advisor H&M.

Matthew Williamson zabłysnął na londyńskiej scenie mody w roku 1997 tonącą w kolorach kolekcją, którą zaprezentowały Kate Moss , Helena Christensen i Jade Jagger . Od tego czasu Williamson wprowadza na wybiegi imprezowy styl światowego podróżnika. Na New York Fashion Week przenosi z Ibizy atmosferę kolorów i wolności. Regularnie ubierają się u niego takie gwiazdy, jak Sienna Miller , Keira Knightley , Kate Hudson czy Gwyneth Paltrow . W ubiegłym roku jego praca została uhonorowana wystawą w londyńskim Design Museum, zatytułowaną "Matthew Williamson - 10 lat w modzie" .

Matthew Williamson jest dyrektorem kreatywnym i projektantem marki Pucci . Tworzy również kolekcje pod własnym nazwiskiem.

Lula już nie może się doczekać się efektu jego współpracy z H&M!

Czytaj w Znam.to : Pierwszy produkt 2w1, który jest świetny!

Więcej o: