Podróżuj jak gwiazda!

Celebrtytki, ze względu na charakter swojej pracy, zmuszone są stale zmieniać miejsce pobytu. A tam gdzie one tam i paparazzi. Jak wyglądać pięknie po kilkugodzinnym locie? Co jest wygodne i gustowne zarazem?

Lula przyjrzała się paru gwiazdom przyłapanym na lotniskach. Większość z nich stawia na wygodę i ukrycie swojej tożsamości , nam pewnie nie będzie zależało na kamuflażu, ale na wygodzie na pewno. Polecamy przede wszystkim stroje sportowe i wygodne obuwie , chyba że zaraz po wyjściu z samolotu pędzimy na ważne spotkanie, wtedy warto założyć wysokiej jakości bawełnę, która się nie gniecie.

Pamiętajmy o skarpetkach i ciepłym okryciu , gdyby klimatyzacja za bardzo dawałaby się nam we znaki, o mokrych chusteczkach i podróżnej szczoteczce do zębów. Tak dobrze ubrane i zaopatrzone z łatwością przetrwamy i najdłuższe loty.

Paris Hilton

PHAMOUSFOTOS / SPLASH NEWS/EAST /PhamousFotos / Splash News

Paris Hilton postawiła na komfort. Dres i zabawny T-shirt to doskonałe rozwiązanie na długie podróże. Można bez skrępowania ułożyć się w samolocie i popracować lub też odpoczywać. Do tego wygodne obuwie i duża torba . To nie jest pierwsza gwiazda przyłapana w dresie, Lula pisała już wcześniej o Lindsay Lohan .

Victoria Beckham

BERETTA/SIMS / REX FEATURES/EAST/Beretta/Sims / Rex Features

Natomiast dla Victorii Beckham wygoda na pewno nie była na pierwszym miejscu. Założyła dosyć oryginalny strój na podróż, Lula bynajmniej go nie poleca. Długa, skórzana kurtka nie jest najlepszym rozwiązaniem. To zestawienie jest idealne gdy ktoś nie chce zostać rozpoznany.

Gwen Stefani

BAC PICTURES/EAST NEWS/BAC Pictures

Wygodnie i modnie ubrała się w podróż Gwen Stefani . Założyła obcisłe spodnie, tunikę i sportowe buty . Charakteru całości dodaje zabawny kapelusz . Jest to dobre rozwiązanie dla tych Pań, które wzbraniają się przed włożeniem dresu, a mimo to chcą się czuć komfortowo w samolocie.

Lindsay Lohan

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Oraz propozycja dla Pań, którym nie straszne wysokie obcasy . Lindsay Lohan prócz zabójczych butów wybrała całkiem dobrze. Legginsy lub obcisłe spodnie plus luźny sweter są idealne do samolotu.

Kaw

Więcej o: