Naomi Capbell w centrum uwagi

Modelka jest główną bohaterką wystawy fotografii, która zobaczyć można w Miami. Zobacz zdjęcia z uroczystego otwarcia, które odbyło się 2 grudnia. GALERIA!

Powszechnie wiadome jest, że brytyjska modelka uwielbia być w centrum zainteresowania ! Od wtorku patrzy na nią nawet znacznie więcej par oczu niż zwykle! Naomi jest główną bohaterką wystawy zatytułowanej "In Fashion Photo" . Odbywa się ona przy okazji międzynarodowych targów sztuki w Miami. Oficjalnie nie figuruje jednak w planie imprezy.

Wystawa składa się z ponad 50 zdjęć portretujących znaną z wybuchowego charakteru modelkę. Autorami prac są światowej sławy fotografowie, między innymi Steven Meisel , Patrick Demarchelier , David LaChapelle , Mario Testino i Bruce Weber .

Sama Naomi zdementowała plotki jakoby retrospektywna wystawa miała być sygnałem, iż modelka szykuje się do przejścia na emeryturę.

Moja kariera ma się dobrze. Nie robimy tej wystawy dlatego, że skończyłam się jako modelka - powiedziała.

Organizator wystawy, Francois Trabelsi, wybrał Naomi na jej główną bohaterkę, bo, jak twierdzi, jest to najbardziej znana modelka wszechczasów.

Wszyscy wielcy fotografowie świata mieli z nią do czynienia w przeszłości - powiedział.

Naomi Campbell triumfy święciła w latach 90. Czy zgadzacie się z opinią, że zasługuje na takie wyróżnienie? A co z innymi top modelkami z lat 90? Lindą Evangelistą na przykład.

Ostatnio Naomi bardziej znana jest ze skandali ze swoim udziałem oraz ze związku z rosyjskim miliarderem niż z wybiegu i sesji.

Wystawa potrwa do 7 grudnia .

Więcej zdjęć z otwarcia znajdziesz w galerii !

Czytaj w Znam.to: Idealny podkład mineralny Isadora

Więcej o: