Zasady stosowania różu w kremie

Róż w kremie daje świeży i seksowny wygląd za jednym muśnięciem. Lula podpowiada, jak go nakładać.

Z jego pomocą uzyskasz naturalne rumieńce . Aplikacja różu w kremie jest łatwa, ale warto poznać kilka sztuczek, by z jego pomocą olśniewać promiennym wyglądem.

Gdzie i jak nakładać?

Róż w kremie nakładaj na skórę nawilżoną kremem . Jak łatwo znaleźć na twarzy miejsca najodpowiedniejsze miejsca do aplikacji różu? Po prostu się uśmiechnij! Wypukłości na policzkach - to właśnie tam powinnaś użyć różu!

Róż w kremie jest stworzony po to, by nakładać go palcami. Rozsmarowuj go delikatnie kolistymi ruchami na szczytach kości policzkowych (jeśli używasz sztyftu, przyłóż go kilkakrotnie do skóry a potem rozprowadź palcami). Łatwo i wygodnie!

A co z podkładem?

Róż najlepiej położyć na nawilżoną cerę a dopiero potem pokryć ją podkładem i trochę pudrem. Róż w kremie nałożony na podkład może z czasem przybrać wygląd nieestetycznej tłustej plamy (dotyczy to zwłaszcza skóry tłustej i mieszanej). Nie bój się, że róż zniknie pod warstwą podkładu. Możesz nawet nałożyć go trochę więcej. Nie obawiaj się też, że wraz z podkładem rozmażesz róż po całej twarzy. Większość dobrych kosmetyków szybko przylega i stapia się ze skórą.

Jeśli masz bardzo suchą skórę, róż rozsmaruj na warstwie podkładu.

Uwaga nigdy nie kładź różu za blisko oczu ani nosa - sprawi to, że będziesz wyglądać, jakbyś była zgrzana albo co gorsze, za dużo wypiła. Po drugie, różem w kremie raczej nie staraj się modelować rysów twarzy, bo jeśli zrobisz to nieprecyzyjnie, możesz uzyskać fatalny efekt.

Jakie odcienie?

Najlepiej sprawdzają się jasne róże, odcienie różane, brzoskwiniowe - wyglądają najbardziej świeżo i naturalnie i są naprawdę uniwersalne. Czerwonawe róże nie lubią cery z problemami (np. trądzikiem) - mogą tylko podkreślić niekorzystny kolor skóry. W tym wypadku lepsze są jasne odcienie.

Czytaj w Znam.to: Pocałunkoodporna farbka do policzków i ust

Więcej o: