Najlepiej ubrana gwiazda roku

Zbliża się koniec roku, czas podsumowań, więc Lula postanowiła stworzyć ranking najlepiej ubranych gwiazd tego roku.

Lula kierowała się głównie kryterium oryginalności . Doceniła te gwiazdy, które były w tym roku trendsetterkami. Dużą uwagę przywiązała do kobiecego, eleganckiego wyglądu.

Oto 10 najlepiej ubranych gwiazd według Luli :

10. VICTORIA BECKHAM

Za piękne sukienki (niektóre nawet sama zaprojektowała), za to, że zawsze wygląda klasycznie i elegancko , nawet gdy idzie z dziećmi do sklepu. Niestety Victoria trochę za daleko zapędziła się w dbaniu o wizerunek - stała się sztuczną lalką, która prawie nigdy się nie uśmiecha.

9. AGYNESS DEYN

W tym wypadku chyba każdy się zgodzi, że miejsce w tej dziesiątce Agyness wywalczyła sobie wyróżniającymi się, futurystycznymi kreacjami . Kocha modę awangardową i wie, jak się nią bawić. Lula jest zachwycona, pomimo kilku wpadek panny Deyn.

8. HILARY DUFF

Za urocze, dziewczęce stroje. Za cudne delikatne stylizacje , zawsze wyważone, po prostu kobiece . Hilary nie stara się na siłę wyglądać seksownie. Jest naturalna i młodzieńczo świeża!

7. CARRIE UNDERWOOD

Za świetne wybory na czerwony dywan . Za wyśmienite sukienki (zupełnie nie w stylu country). Zawsze trafione dodatki, makijaż i fryzury . Wzór do naśladowania.

6. MONIKA BRODKA

Za dobre pomysły , wyróżniające się na polskiej scenie. Monika z łatwością podąża za światowymi trendami i promuje je na własnym podwórku. Choć niektórzy zarzucają jej zbyt dosłowne upodabnianie się do Rihanny, Lula nie ma nic przeciwko , Monika i tak jest jedyna w swoim rodzaju!

5. NATALIA KUKULSKA

Natalii przysługuje zasłużone piąte miejsce z tych samych powodów, co Monice Brodce szóste, Natalia jednak znajduję się o oczko wyżej gdyż więcej eksperymentuje i to zawsze z dobrym skutkiem. Piosenkarka zawsze podąża za swoimi upodobaniami i nie robi nic na siłę.

4. BEYONCE

W tym miejscu Lula wytłumaczy tylko dlaczego Beyonce nie znajduje się na podium, a to z powodu ostatnich wpadek (kosmiczny manicure, zbyt obcisłe stroje) poza tym docenia wszystko , co Beyonce robi ze swoją osobą, gdyż w zdecydowanej większości wygląda olśniewająco .

3. VANESSA HUDGENS

Za świeżość i delikatność . Jest śliczna, a jej stroje to podkreślają, tym właśnie wywalczyła sobie zaszczytne trzecie miejsce. We wszystkim, co nosi Vanessa wydaje się wyglądać naturalnie, jest wystylizowana, ale nie przestylizowana!

2. JENNIFER LOPEZ

Za to jak pięknie wyglądała w ciąży i za to, że wie jak bezbłędnie podkreślić swoją zjawiskową urodę i nie wstydzi się własnego ciała. Jeniffer udowadnia kobietom na całym świecie, że mogą czuć się seksowne we własnym ciele.

1. RIHANNA

Niekwestionowana królowa . Prawdziwa trendsetterka , odważna i drapieżna , a przy tym nie traci nic ze swojej kobiecości. Wspaniałe fryzury , naśladowane przez inne gwiazdy.

Choć jest bardzo młoda, doskonale wie , jaka chce być i kreuje swój wizerunek w mistrzowski sposób - zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym! W tym roku to ona wyznaczała trendy!

Według Luli to Rihanna jest najlepiej ubraną gwiazdą 2008 roku .

Czas na Wasze opinie ! Która z gwiazd, waszym zdaniem, zasługuje na miano królowej mody?

Kaw

Więcej o: