Świąteczne metamorfozy gwiazd!

Gwiazdy na Święta zmieniają nie tylko usposobienie na łagodniejsze, ale i stroje na pasujące do okazji. Lula postanowiła przyjrzeć się tym świątecznym metamorfozom.

BEN TSUI / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Ben Tsui / Splash News

Paris Hilton pojawiła się ostatnio nie w kusej mini, nie w topie ledwo zakrywającym piersi, nie w lateksie, a w długiej spódnicy w białym kolorze i różowej bluzie z weluru , obszytej białym futerkiem wokół kaptura i z napisem "Santa Baby". Widać najsłynniejsza dziedziczka świata już poczuła gwiazdkowy klimat!

Jeśli już mowa o Paris, należałoby wspomnieć, że zaprzyjaźniony portal, przyłapał ją w zielonym dresie, gdy robiła zakupy w sklepie bieliźniarskim, w którym ewidentnie góruje trend na "Panią Mikołajkową":

Paris Hilton przyłapana w zielonym dresie

Świąteczna aura opanowała również Britney Spears . Księżniczka Popu zaczęła ochoczo występować w gwiazdkowo ozdobionych sceneriach...

... oraz śpiewać kolędy z prowadzącymi ...

Britney i Ellen De Generes śpiewają "Cichą noc":

Świątecznie rozśpiewani są także muzycy z De Mono i Majka Jeżowska:

Śpiewać w tle bombek, wieńców i Gwiazd Betlejemskich lubi także Beyonce :

Jednak najważniejszym zewnętrznym motywem świąt bożonarodzeniowych jest kolor czerwony . Gwiazdy, zwłaszcza w grudniu, lubują się w nim. Szminki, sukienki, czapki, czy przebrania za Mikołaja są na porządku dziennym.

Znana z ochoczego przebierania się - Katy Perry - wybrała strój żony Gwiazdora. Trzeba przyznać, że seksowną żonę ma Mikołaj...

Nawet, wiecznie udający gangsterów, raperzy z chęcią wybierają tę barwę. Kanye West potraktował ją bardzo dosłownie i otulił się nią od stóp do głów.

www.thisisrihanna.blox.pl

Rihanna także wybiera teraz świąteczne zestawy. Niestety nawet na grudzień nie odstąpiła od swojego wyzywającego wizerunku i do czerwonej marynarki założyła potwornie kuse spodenki.

Za to Katherine Heigl wybrała zestaw skromny i elegancki. Poza czerwienią stroju, rzuca się w oczy krwisty odcień szminki.

Żeby uśmiechnęli się, widzący ciebie przechodnie, wystarczy czapka Mikołaja - wie o tym dobrze Heidi Klum.

A Ty jakie świąteczne akcenty w stroju będziesz miała w tym roku?

Anna Szulc

Czytaj w Znam.to: Połysk piękny, lecz trudno dostępny

Więcej o: