Zapytaj stylistkę: ubrania w paski

Czy gwiazdy noszą ubrania w paski? Czy są jeszcze modne, a może kojarzą się Wam wyłącznie z marynarskim strojem?

Wiele pytań... a odpowiedzi wcale nie są proste. Przede wszystkim ubrania w paski są raczej sportową propozycją na co dzień. Gwiazdy wybierają ten deseń gdy są na wakacjach lub gdy idą na zakupy. Paski poziome dodają nam wiele uroku i świeżości . Można się nimi doskonale bawić łącząc je z innymi kolorami . Natalia Kukulska wygląda niezwykle zabawnie w tym połączeniu granatowych pasków z czerwonymi detalami. Trochę jednak przypomina marynarza...

Bluzka, Sonia by Sonia Rykiel, 444 zł, www.net-a-porter.com ; Bluzka, Topshop, 81 zł, www.topshop.com ;

Czy można wyglądać elegancko w bluzce w paski? Najwidoczniej tak . Ciekawe połączenie bluzki w paski z żakietem z białych łusek zastosowała Monika Brodka . Monika ubrała się tak podczas otwarcie sklepu Topshop w warszawskich Złotych Tarasach. Musimy przyznać, że to połączenie bardzo nam się spodobało. Klasyczne jeansy i bluzka z oryginalnym żakietem prezentują się nader dobrze.

Bluzka, Dolce&Gabbana, 383 zł,

www.net-a-porter.com

; Bluzka, River Island, 75 zł,

www.riverisland.com

;

Lula przeszukała wiele zdjęć gwiazd i oto, co znalazła. W paski ubrana była tylko Gwen Stefani podczas zabawy z synkiem i Jay-Z na wakacjach z Beyonce . Lula nie odnotowała żadnej gwiazdy, która odważyłaby się ubrać w paski na poważniejsza galę. Co to może oznaczać? Czyżby paski nie był już modne?

Paski są trendy ale tylko w wykonaniu sportowym . Trzeba być kreatywnym by wyglądały one elegancko . Na ogół kojarzą się nam z wygodnym, nudnym strojem. Zgadzacie się ?

Bluzka, H&M, 39 zł,

www.shop.hm.com

; Bluzka, Vievienne Westwood, 751 zł,

www.net-a-porter.com

;

A Wy nosicie ubrania w paski?

Kaw

Zobacz także:

Wiosenne trendy w szafach gwiazd - przygotuj się na nowy sezon!

Czytaj w Znam.to: Promienna cera w mgnieniu oka

Więcej o: