Metamorfozy Vanessy Hudgens

Zobacz, jak zmieniła się jedna z największych gwiazd młodego pokolenia!

Jako jedna z najbardziej pożądanych nastoletnich gwiazd, Vanessa Hudgens musi dbać, by jej wizerunek nie znudził się fanom. Dlatego, w ciągu swej niedługiej, dziecięco-młodzieżowej kariery zdecydowała się na kilka zmian wyglądu.

Początkowo była naturalną dziewczynką w kręconych długich, ciemnych włosach i kolorowych, młodzieżowych ubraniach. Z czasem jednak i ona i jej wizerunek dojrzewał.

Razem ze sławą przybywało markowych ubrań i dodatków, kobiecych gadżetów i... rozbieranych zdjęć, które przeciekły do sieci. Vanessa stała się młodą kobietą. Często zmieniała fryzury - raz miała grzywkę, raz nie. Raz włosy były proste i gładkie, a raz stawały się burzą loków. Do tego doszły kobiece sukienki, szpilki i mocniejszy makijaż podkreślający rozwijającą się urodę utalentowanej dziewczyny.

Obecnie aktorka i piosenkarka w jednym, stawia na designerskie ubrania i wyrazisty look. Naśladują ją całe rzesze nastolatek, dlatego stara się wyglądać zawsze nieskazitelnie i ultramodnie. Często zobaczyć ją można w czarnych, skórzanych kurtkach, czy rockowych koszulkach . Ostatnio pokazała się w brązowej kamizelce z frędzlami , co natychmiast podpatrzono. Dziewczyna jest wyrocznią mody i wizerunku dla młodzieży - to w czym się pokaże, będą chciały mieć całe rzesze nastolatków - pewnie dlatego tak dobrze idzie jej współpraca z koncernami odzieżowymi...

Na miły koniec - teledysk Vanessy:

Anna Szulc

Oryginalna sukienka Vanessy teraz na wyprzedaży!

Czytaj w Znam.to: Dax Cosmetics, Baza wygładzająca - gładź szpachlowa do twarzy?

Więcej o: