Zapytaj stylistkę: urlop w górach!

Lula radzi, jak ciepło i modnie ubrać się na zimowy wypad!

Zimą najchętniej wybieramy się na narty i snowboard. Oprócz oczywistego sprzętu warto zaopatrzyć się w odpowiedni ubiór . Pamiętajmy o często niedocenianych skarpetkach - w sportowych sklepach można dostać oddychające, bardzo grube i długie egzemplarze idealnie nadające się na tę okazję.

Ważne są również buty - najlepiej dłuższe, by śnieg nie wpadał do środka, z rzeźbioną, porządną podeszwą. Niezbędnikiem jest także ciepła i gruba bluza lub polar oraz puchowa kurtka. Najlepsza będzie z kapturem, obniżonym tyłem i ściągaczami. Warto wykorzystać także wiedzę biologiczną i zaopatrzyć się w jak najwięcej zakrywającą czapkę, która ochroni przed utratą ciepła przez głowę. Na koniec kolorowy szal z grubego dzianinowego splotu i strój na zimową eskapadę gotowy!

Buty Pendle: 470zł, www.amonit.pl ; Bezrękawnik House: 39,89zł, www.sklep.house.pl ; Polar House: 29,90zł, www.sklep.house.pl; Bluza House: 49,90zł, www.sklep.house.pl; Czapka Active: 119zł, www.amonit.pl; Skarpety Ice Dragon: 55zł, www.amonit.pl; Kurtka House: 99,91zł, www.sklep.house.pl; Szal TopSecret: 39,90zł, www.topsecret.pl .

Anna Szulc

Zobacz wideo, które Lula i Groszki nakręciły w showroomie Destino (trzecia część filmu dotyczy ciuszków na narty i snowboard)

Moda i Trendy

Czytaj w Znam.to: Błyskawiczna reanimacja zniszczonych włosów

Więcej o: