Bądź fit z Adidas Women!

Zbliżająca się wiosna to doskonały pretekst do rozpoczęcia ćwiczeń, które zapewnią Ci doskonałą kondycję!

Z początkiem wiosny wiele osób myśli o podjęciu aktywności fizycznej. Większa ilość słońca w ciągu dnia sprzyja poprawie nastroju, a także sprawia pozory większej ilości czasu, jaki mamy do dyspozycji. Siłownia, fitness, joga czy jogging, każda forma sportowa może wpłynąć korzystnie na organizm kobiety , dla którego aktywność jest przecież potrzebą naturalną.

Jak podkreśla dr n. med. Hubert Krysztofiak , współpracujący z marką Adidas, brak regularnej aktywności fizycznej stymuluje wystąpienie stanów chorobowych, wynika z niezgodności pomiędzy stylem życia, a warunkami, w których kształtowały się geny człowieka. Dlatego Lula Look radzi, żeby poważnie pomyśleć o regularnym uprawianiu sportów !

Adidas Women proponuje nową kolekcję ubrań do ćwiczeń, która pomoże Ci przekonać się do podjęcia wysiłku (im ładniejszy strój do ćwiczeń, tym lepiej!) i jednocześnie zapewni komfort i wygodę podczas uprawiania sportów! Kolekcja Adidas Women wiosna/lato 2009 to połączenie komfortu nowoczesnych materiałów i unikalnych krojów z modnym wzornictwem i żywymi wiosennymi kolorami.

AdidasAdidas Adidas

W skład kolekcji wchodzą 4 linie :

- adilibria to linia z najwyższej półki, skierowana do najbardziej wymagających kobiet. Najnowsze wzory z tej linii cechuje najwyższa funkcjonalność, która sprawdzi się z każdych warunkach;

- Yatra charakteryzuje się lekko dopasowanym krojem ubrań, które jednocześnie zapewniają swobodę ruchów. Ubrania z linii Yatra zostały stworzone z nieco grubszych i bardzo miękkich tkanin o nasyconych kolorach idealnych do uprawiania pilates i jogi. Doskonale sprawdzą się podczas wiosennych ćwiczeń na świeżym powietrzu .

- Clima 365 przeznaczona jest dla młodych kobiet, które poszukują strojów do bardzo intensywnego treningu;

- Gymstar to linia dla najmłodszych kobiet powstała linia . Uniwersalne ubrania do ćwiczeń charakteryzują się najbardziej szczupłymi krojami i wyrazistą kolorystyką. Sprawdzi się zarówno w ćwiczeniach aerobowych, jak i na siłowni.

AdidasAdidas Adidas

Więcej o: