Wellness by Oriflame

Oriflame rozszerza swoją ofertę o innowacyjne suplementy diety - nową linię produktów Wellness.

Kosmetyki nie są jedynym narzędziem, które wykorzystujemy w trosce o nasze ciało. Równie ważne jest regularne uprawianie sportów czy właściwa dieta . Jako że większość spożywanych przez nas pokarmów nie jest bogata w odpowiednie składniki, warto czasem pomyśleć o suplementach diety.

Welness , nowa kategoria produktów Oriflame , została opracowana po ośmiu latach badań prowadzonych przez czołowych szwedzkich specjalistów. Seria ta składa się z: o dwóch rodzajów koktajli Natural Balance Shake, o kapsułek mikroelementów o zestawów mikroelementów WellnessPack dla pań i panów.

Natural Balance Shake jest koktajlem odżywczym, który wspomaga zrównoważoną utratę zbędnych kilogramów i długoterminową kontrolę wagi. Koktajl jest dostępny w opakowaniach zawierających średnio 21 porcji. - 378 g. - 109,00 zł

WellnessPack Woman i Man zawiera kombinację suplementów, które działając wspólnie wygładzają skórę i polepszają poziomy nawilżenia od wewnątrz, jednocześnie dostarczając niezbędnych witamin, minerałów, kwasów omega 3 i przeciwutleniaczy, które nie tylko odżywiają skórę, ale wspomagają działanie mózgu i kondycję sercowo-naczyniową.

WellnessPack zawiera 21, z których każda zawiera:

o Jedną kapsułkęSwedish Beauty Complex - która zawiera astaksantynę, potężny przeciwutleniacz pochodzący z alg występujących na szwedzkim archipelagu, o naukowo potwierdzonym działaniu chroniącym naturalne piękno skóry i polepszającym wydolność mięśni. Ten związek działa pod powierzchnią skóry, gdzie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, wygładzając i nawilżając skórę od wewnątrz.

o Dwie kapsułki Omega 3 - wysokiej jakości naturalny tran zawierający kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA i DHA pomagające zachować urodę i zdrowie. Kwasy tłuszczowe Omega 3 są uważane za czynniki wygładzające skórę i polepszające jej nawilżenie. Badania wykazują też, że kwasy Omega 3 wspomagają funkcje mózgu oraz kondycję sercowo-naczyniową

o Jedną tabletkę multiwitamin i minerałów - w zależności czy jest to zestaw dla kobiet czy mężczyzn jest tabletka ta to:

Każdy ze składników Oriflame Wellness Pack jest także dostępny indywidualnie:

o Omega 3 - zapas 30-dniowy, Zaleca się dwie kapsułki dziennie 60 sztuk - 69,00 zł

o Swedish Beauty Complex - zapas 30-dniowy, Zaleca się jedną kapsułkę dziennie 30 sztuk - 69,00 zł

o Multivitamin & Mineral woman - zapas 60-dniowy, Zaleca się jedną kapsułka dziennie 60 sztuk - 59,00 zł

o Multivitamin & Mineral man - zapas 60-dniowy, Zaleca się jedna kapsułkę dziennie 60 sztuk - 59,00 zł

Zobacz także:

Masaż relaksuje i uzdrawia

Więcej o: