Na dwa sposoby: trampki Converse

Trampki są nie tylko wygodne, ale i bardzo trendowe! Jak i z czym je nosić?

Converse triumfuje, wypuszczając na rynek coraz to nowsze kolekcje z barwnymi cholewkami . Postanowiłyśmy stworzyć dwa zestawy z wykorzystaniem trampek z trupią czaszką i kwiatami.

Buntownicza elegancja/wiosenny spacer:

Sukienka Balenciaga: 1095 funtów (www.brownsfashion.com); Torebka Thomas Wylde: 1372 euro (www.net-a-porter.com); Trampki Converse: 169zł (www.converse.pl); Bluza House: 71,89zł (www.house.pl); Top House: 26,90zł (www.house.pl); Spodnie House: 89,90zł (www.house.pl).

Pierwsza wersja ma charakter buntowniczej elegancji - niby zwykła sukienka, ale wyrazista; niby klasyczna torebka, a jednak z czaszką. Do tego wszystkiego ... trampki, by do reszty podważyć elegancję stroju.

Drugi zestaw nadaje się dla nastolatek, ale i pań młodych duchem. Spodnie rurki, nieprzerwanie królujące na ulicach, do tego bordowy top z nadrukiem nawiązującym do tatuażu, żółta bluza, o tyle nietypowa, że z krótkim rękawem, no i nasze bohaterki - trampki za kostkę . Ta wersja jest praktyczna i wygodna, więc można ją nosić przy okazji spaceru, zakupów oraz większości innych zajęć codziennych.

Anna Szulc

Czytaj także w Znam.to: Aksamit w puderniczce Inglota

Więcej o: