(Nie)twoja broszka

Po długim okresie zapomnienia do świata mody powracają broszki. Są one nie tylko szykownym dodatkiem, ale także szybkim sposobem na nadanie kreacji oryginalnego charakteru.

Broszki najczęściej kojarzą się nam z dostojnymi damami, takimi jak królowa

Elżbieta II czy pierwsza dama USA Michelle Obama , ozdabiającymi nimi swoje garsonki, jednak w tym sezonie każda z nas może iść w ślady Sary Jessiki Parker i pozwolić sobie na odrobinę przypinanego szaleństwa.

Broszka stała się uniwersalnym dodatkiem do różnych kreacji, możemy ją przypiąć praktycznie do każdej części garderoby, od czapek i płaszczy począwszy, na butach i torebkach skończywszy.

Najważniejsze jest jednak to, że za jej pomocą możemy odmienić nasz stary strój i nadać mu nowy, modny szyk. I tak Błyszcząca broszka Hello Kitty przypięta do ciemnego rockowego t-shirtu dodaje nam dziewczęcego wdzięku, a kolorowy kwiat przypięty do małej czarnej spowoduje, że na przyjęciu nie przejdziemy niezauważone.

By wyglądać modnie pamiętajmy, że tej wiosny na wybiegach królują intensywne kolory i masywna, etniczna biżuteria , więc możemy zaszaleć ze wzorami i materiałami, z jakich zrobione są broszki , mogą to być błyszczące kamyki, jedwab, skóra, drewno i wiele, wiele innych materiałów.

Jeżeli jednak nie mamy w swojej kolekcji najmodniejszych w tym sezonie broszek , warto poszukać w szkatułkach z biżuterią naszych mam i babć, a na pewno znajdziemy tam jakieś ciekawe okazy. Pamiętajmy, styl vintage jest zawsze modny.

Dzięki broszkom, mimo ogłaszanego wszędzie kryzysu gospodarczego, możemy nadal królować na salonach w naszych, może nie świeżo zakupionych, ale nadal modnych kreacjach.

lizard86

Czytaj także w Znam.to: Doskonały podkład kryjący za 18 zł

Więcej o: