Dilemmas Magazine

Jeśli myślałaś, że w Polsce nie ma ciekawych inicjatyw modowych - myliłaś się! Polskie blogerki i szafiarki ruszają z pismem, które zmieni Twój sposób postrzegania mody!

Twórczynie magazynu mówią, że będzie to pismo modowe o prawdziwym obliczu mody - o tym, co widzimy na ulicy, o tym, co jest dostępne dla każdej kobiety zainteresowanej swoim wyglądem i niebanalnym strojem. Chcą pokazać, jak oddolnie zaczyna się rewolucja w kreowaniu trendów i odpowiedzieć na pytanie, jak ubrać się modnie i niepowtarzalnie, opierając się na ubraniach ze sklepów sieciowych i tak zwanym vintage.

"Dilemmas Magazine" ma być miesięcznikiem , dostępnym po zalogowaniu na stronie dedykowanej jedynie temu pismu. Po zalogowaniu użytkownik będzie mógł przeglądać interaktywne pismo on-line lub ściągnąć na swój komputer w formacie PDF. Wszystko to bezpłatnie!

Pierwszy numer pisma ma ukazać się pod koniec kwietnia , jednak już teraz możecie znaleźć informacje na temat magazynu na wielu blogach szafiarskich!

Więcej na dilemmasmagazine.pl

W galerii świeżutkie zdjęcia z backstage'u, zrealizowanego podczas sesji zdjęciowych dla Dilemmas Magazine w Akademii Fotografii.

Czytaj także w Znam.to: Doskonały podkład kryjący za 18 zł

Więcej o: