Audrey Tautou twarzą Chanel No.5

Francuska aktorka wystąpiła w filmie reklamowym kultowych perfum. Czy poradziła sobie lepiej od Nicole Kimdan?

Chanel No.5 to perfumy wyjątkowe. Od wprowadzenia na rynek w 1921 roku nieprzerwanie cieszą ogromną estymą, uważane za jeden z najbardziej klasycznych i ponadczasowych zapachów wszechczasów.

Autorem perfum był Ernest Beaux. Według życzenia Coco Chanel stworzył zapach, który nie przypomina żadnego innego i jest zupełnie syntetyczny. Zapach, który nie tylko pięknie pachnie, ale też który przypomina ją samą, z jej wieloma sprzecznymi obliczami, zmysłowymi porywami i wstydliwymi niedomówieniami, jednocześnie lekki i nie do zapomnienia. Jednym słowem "zapach dla kobiety pachnący kobietą" , luksusowy i uwodzicielski. Może właśnie dzięki temu unikatowemu, jak na tamte czasy, podejściu, zapach nie stracił przez dziesięciolecia nic ze swojej aktualności i wciąż uwodzi kobiety na całym świecie.

Tak wyjątkowy produkt wymaga równie wyjątkowej reklamy. Stąd wspaniałe kampanie reklamowe, które od lat stanowią niezwykle istotny element legendy Chanel No.5.

Właśnie ukazał się film reklamowy z udziałem gwiazdy francuskiego kina, odtwórczyni roli samej Gabrielle Chanel w filmie "Coco avant Chanel" .

Zobacz film reklamowy z udziałem Audrey Tautou:

Twarzą perfum była wcześniej Nicole Kidman .

EAST NEWS/HO

Zobacz film reklamowy Chanel No.5 z udziałem Nicole Kidman:

Która z gwiazd, według Ciebie, lepiej uosabia ducha zapachu Chanel No.5?

Więcej o: