Anja Rubik dla Vogue Paris!

Niedawno pisaliśmy o majowym numerze Vogue Korea, na którego okładkę trafiła polska supermodelka. Dziś mamy kolejny powód do dumy! Tym razem urodę Polki doceniła sama Carine Roitfeld!

Po wydaniu niemieckim (lipiec 2008) i koreańskim (maj 2009) przyszła kolej na francuskie! Carine Roitfeld zdecydowała się umieścić zdjęcie Anji na okładce czerwcowego numeru Vogue Paris!

Naszym zdaniem nie mogła podjąć lepszej decyzji.

Anja już od dobrych kilku lat nalezy do grupy najlepszych modelek świata. Dziwiło nas, że do tej pory nie miała na swoim koncie żadnych ważniejszych okładek. Wygląda jednak na to, że szybko może się to zmienić! 

Okładka Vogue Paris, uznawanego za jedną z najlepszych i najbardziej inspirujących edycji na świecie, to wielkie osiągnięcie!

Tym bardziej cieszymy się z tego, że to właśnie Carine doceniła urodę Anji! Ciekawe kiedy w jej ślady pójdzie (znana ze swojego konserwatyzmu) Anna Wintour ?

Wystarczy spojrzeć na okładką wydania amerykańskiego, by zobaczyć różnicę. Cameron Diaz w obiektywie Mario Testino wygląda ładnie i nic więcej.

Cameron Diaz na okładce czerwcowego numeru amerykańskiego Vogue'aCameron Diaz na okładce czerwcowego numeru amerykańskiego Vogue'a Źródło: skan własny

Jednym słowem: nuda!

W galerii znajdziecie zdjęcia Anji z sesji, która trafiła do czerwcowego numeru. Jej autorem jest Terry Richardson .

Anna Kołakowska

Więcej o: