Adriana Lima dla Givenchy

Kilka dni temu okazało się, że piękna Brazylijka jest w ciąży. Dziś mamy dla Was pierwsze zdjęcia z nowej kampanii z jej udziałem. Czy jesteście w stanie ją poznać?

Adriana Lima pojawi się w jesiennej kampanii Givenchy . Riccardo Tisci, człowiek który uratował francuską markę od upadku, po dziewięciu sezonach zdecydował się zerwać współpracę z duetem Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Zdjęcia do nowej kampanii wykonała inna zanana para fotografów Mert Alas i Marcus Piggott.

Udział Adriany w kampanii nieco nas zaskoczył. Do tej pory znaliśmy ją przede wszystkim jako nieziemsko seksownego aniołka Victoria's Secret . Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innym wydaniu. Kampania utrzymana została w nieco mrocznym stylu. To akurat nas nie dziwi. Nawiązania do gotyku to cecha charakterystyczne wszystkich kolekcji Givenchy!

Jesienna kampania Givenchy (Źródło: thefashionspot.com)Jesienna kampania Givenchy (Źródło: thefashionspot.com) Źródło: thefashionspot.com

Musimy jednak przyznać, że Adriana z krwistoczerwonymi ustami i morderczym wzrokiem jest nie do poznania.

Mimo to, bardzo nam się podoba! Jest coś, co nie pozwala oderwać od niej wzroku.

Oprócz przyszłej mamy (pierwsze dziecko Adriany i Marko Jarića ma przyjść na świat zimą tego roku) w kampanii pojawi się także muza Riccardo Tisci'ego - Mariacarla Boscano , a także Iris Strubegger and Ranya Mordanova oraz córka byłego projektanta Jean-Louis Scherrera - Leonor Scherrer.

Anna Kołakowska

Jesienna kampania Givenchy (Źródło: thefashionspot.com)Jesienna kampania Givenchy (Źródło: thefashionspot.com) Źródło: thefashionspot.com

Więcej o: