Eleganckie wakacje gwiazd

Od dziewczęcych, falbaniastych kreacji po szykowne, najmodniejsze w obecnym sezonie "małe białe" - zobacz, jak gwiazdy wyglądają, gdy schodzą z plaży!

Wakacje to dla wielu gwiazd idealny czas na połączenie pracy z odpoczynkiem . Odbywające się na całym świecie letnie festiwale i imprezy dają możliwość podróżowania i odkrywania nowych, urokliwych miejsc. Na poranne zakupy w Saint Tropez czy wieczorną imprezę na jachcie zacumowanym w porcie Cannes gwiazdy zamiast dżinsów czy dresowych kompletów zakładają eleganckie, dopracowane w każdym calu kreacji.

Dodatki muszą być trendowe i wyrafinowane. Choć buciki na wysokich obcasie mogą sprawiać problemy, gwiazdy nigdy nie zamieniają ich na baletki , czasem jedynie zdejmują i dumnie przenoszą w dłoniach!

Świeżo opalone ciało, gwiazdy najchętniej ubierają w kobiece, seksowne sukienki o przylegającym kroju. Najlepiej w białym kolorze! Nie ma w tym nic dziwnego: biel rozświetla twarz po niewyspanej nocy, doskonale podkreśla opaleniznę i sprawia, że upał i promienie słoneczne są mniej dokuczliwe. Poza tym LWD ("little white dress") jest równie elegancka, co jej starsza siostra "mała czarna" !

FAME PICTURES/EAST NEWS/FAME PICTURES

Więcej o: