Anja w reklamie Gucci

W czerwcowym numerze amerykańskiego Vogue'a pojawiła się pierwsza z serii reklam Gucci na jesień zimę 2009/2010. Kampanię rozpoczęło zdjęcie Anji Rubik.

Zdjęcia do jesienno/zimowej kampanii Gucci zrobił duet Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin . Od dłuższego czasu wiadomo było, że Frida Giannini wybrała dziewięć modelek do sesji, jednak do samego końca nie były znane wszystkie nazwiska. Jacquetta Wheller , Raquel Zimmermann , Natasha Poly i Freja Beha Erichsen wymieniane były jako pewna czwórka. Abbey Lee Kershaw jest twarzą zapachu Flora, więc prawdopodobnie pojawi się także w kampanii marki. Typowana jest także Myf Shepherd , Dree Hemingway i Jamie Bochert .

Udział Anji Rubik w reklamie Gucci jest wielkim zaskoczeniem. Wiele osób na pierwszy rzut oka nawet nie poznało modelki. Polka wygląda niezwykle powabnie. Reklama wyraźnie odróżnia się od reklam poprzednich kolekcji. Jest bardziej stonowana, zupełnie inna niż sielankowa kampania na poprzednią jesień/zimę, czy kolorowa na wiosnę lato 2009.

Więcej o: