Wybór gwiazd: pumpy na lato 2009

Szerokie spodnie tego typu są nie tylko superwygodne! W tym sezonie stanowią obowiązkowy element w szafie każdej fashionistki!

Sienna Miller (na zdjęciu w pumpach Hugo Boss) i Rachael Taylor (w Chloe) zaczęły nosić pumpy nie tylko na co dzień, do casualowych stylizacji, ale też na ważne, wieczorne wyjścia! To prawdziwy awans dla spodni, które, choć obecne na wybiegach projektantów od kilku sezonów, nie mogły przyjąć się w modzie użytkowej. Teraz mają szansę zadomowić się w naszych szafach na równych prawach z innymi ubraniami!

Tego typu spodnie najlepiej będą wyglądały zestawione z butami na wysokim obcasie i obcisłym topem - na wieczór możesz wybrać wersję połyskującą ( cekiny królują tego lata ), a na dzień załóż t-shirt z bawełny.

Wszystkie spodnie znajdziesz w sklepie internetowym marki Mango - teraz dostępne są w wyprzedażowych cenach! Szare spodnie z kokardą, 109 zł (przed wyprzedażą 189 zł); beżowe pumpy, 119 zł (przed wyprzedażą 249 zł); szare spodnie do kolan, 95 zł (przed wyprzedażą 159 zł).

Więcej o: