Jimmy Choo dla H&M

Tej jesieni możesz spełnić swoje obuwnicze marzenie! Kolekcja Jimmy'ego Choo będzie dostępna od 14 listopada!

Jimmy Choo to marka wyjątkowa. Choć powstała dopiero w 1996 roku szybko okazała się fenomenalnym sukcesem. Ze szpilkami Jimmy'ego Choo nie rozstają się gwiazdy ! Noszone zarówno podczas wielkich wyjść, jak i na co dzień przez takie celebrytki jak Vanessa Hudgens , Halle Berry czy Cate Blanchett stały się obiektem marzeń kobiet na całym świecie!

H&M, znany już ze współpracy z najznamienitszymi projektantami mody (ostatnio prawdziwą furorę zrobiła kolekcja Matthew Williamsona ), tym razem połączy siły z marką Jimmy Choo . W kolekcji znajdą się oczywiście buty, jednak to nie wszystko! Jako że Jimmy Choo słynie z fantazyjnych torebek , w H&M znajdzie się cały zestaw luksusowych dodatków. Warto też dodać, że kolekcja nie będzie przeznaczona jedynie dla kobiet - znajdą się też projekty dla mężczyzn.

Uwielbiamy buty i torebki Jimmy Choo. Są wytworne i sexy i natychmiast podnoszą styl nawet najprostszego stroju. Podoba mi się sposób, w jaki pracowaliśmy z ubraniami, by stanowiły raczej dodatek do butów i torebek, a nie na odwrót. Ta współpraca jest szczególnie ciekawa, gdyż jej efektem jest nasza pierwsza designerska kolekcja obuwia. To wielka radość móc zaoferować naszym klientom doskonałej jakości buty i torebki z najwyższej półki - Margareta van den Bosch, Creative Advisor, H&M.

To dla nas przywilej znaleźć się wśród wielkich świata mody, współpracujących z H&M i zaprojektować kolekcję dla rozumiejących modę eleganckich kobiet, ale też kilka wspaniałych rzeczy dla panów. Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję! - Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo.

Marka, której dyrektorem kreatywnym jest oczywiście projektant malezyjskiego pochodzenia Jimmy Choo, obecnie kierowana jest przez dwie kobiety Tamarę Mellon i Sandrę Choi. Odpowiedzialne są one za linię ready to wear , która dostępna jest w sklepach Jimmy Choo na całym świecie. Natomiast linia Jimmy Choo Couture tworzona jest ciągle przez samego kreatora, a ekskluzywne buty dostępne są tylko na zamówienie.

Barbara Łubko

Więcej o: