Ubrania GAP Khaki tylko do rozmiaru 38

Gap już po raz drugi połączył siły z finalistami CFDA/ Vogue Fashion Fund. W tym roku powstała linia khaki, którą zaprojektowali Alexander Wang, Albertus Swanepoel i Vena Cava.

H&M tworzy limitowane kolekcje z najpopularniejszymi projektantami, a GAP postanowił współpracować z nominowanymi do nagród CFDA. Projektanci mają stworzyć wspólną kolekcję na zadany temat. W poprzednim roku projekty były wariacją na temat białej koszuli . Z wyzwaniem zmierzyło się Rodarte , Thakoon i Doo.Ri . W tym roku Gap postawił na miejski szyk w połączeniu z safari . Ubrania zaprojektowali: Alexander Wang , Albertus Swanepoel i Vena Cava .

Anna Jagodzińska , Arlenis Sosa , Coco Rocha , Raquel Zimmermann wzięły udział w kampanii reklamowej. Cztery piękności sfotografował Craig McDean .

Gap KhakiGap Khaki www.gap.com

Kolekcja Gap Khaki nie zachwyca i prawdopodobnie przeszłaby bez medialnego echa, gdyby nie to że ubrania zaprojektowane są tylko do rozmiaru 10 (polskie 38/40 ). Podczas gdy toczą się debaty o szczupłych modelkach i trwa ciągła walka z anoreksją na wybiegach GAP decyduje się na kolekcję z zawężoną rozmiarówką. Widać, że społeczna odpowiedzialność nie obchodzi amerykańskiego giganta.

Więcej o: