Kanye West stażystą w GAP

Kanye West coraz częściej zajmuje się modą. Ostatnio zaprojektował kolekcję butów dla Louis Vuitton, a teraz odbywa staż w nowojorskiej siedzibie GAP.

Piosenkarz jest stażystą w firmie GAP . Chce tam poznać tajniki biznesu modowego. Czyżby przygotowywał się do stworzenia własnej marki odzieżowej?

Już rok temu media spekulowały, że Kanye może zrobić sobie przerwę w karierze muzycznej, by skupić się na modzie. Chodziły pogłoski o stażu w firmie Louis Vuitton lub Raf Simons . W tamtym czasie Kanye poświęcał się tworzeniu linii butów dla LV. Teraz, po skończeniu projektu, widocznie stwierdził, że chce dalej rozwijać swoją pasję i zdecydował się na staż w GAPie , gdzie poszerza swoją wiedzę o projektowaniu mody.

Us Weekly napisał, że Kanye pracuje cały czas, a w jeden z ostatnich piątków, został aż do północy. Uczy się biznesu modowego od środka i stara się to robić po cichu. Jednak pogłoska o jego modowej działalności rozniosła się bardzo szybko.

Nie będę tylko projektantem gwiazdą" powiedział piosenkarz, który postanowił się uczyć projektowania w praktyce.

Kanye nie chce już udawać , że sam zaprojektował projekty sygnowane jego nazwiskiem, bowiem nie podoba mu się rola "marionetki", która tylko zatwierdza szkice wykonane przez projektantów. Dlatego zdecydował się nauczyć fachu w największej amerykańskiej firmie. Dla firmy GAP to wspaniała szansa na odzyskanie zniechęconych klientów i zyskanie nowych, którzy są fanami piosenkarza.

Rapperski Vuitton

Więcej o: