Jak oszczędzają gwiazdy

Wszyscy kochają wyprzedaże nawet, a może przede wszystkim, uwielbiają je jednak gwiazdy. Mimo, że mogą sobie pozwolić na każdy kaprys, oszczędzają na ubraniach tak jak "zwykli zjadacze chleba"!

Polak potrafi

Zacznijmy od naszego rodzimego podwórka. Polskie gwiazdy często buszują w sklepach z końcówkami kolekcji. Na sezonowych wyprzedażach można spotkać Jolantę Fajkowską, Dodę i Tomka Kammela .

2. Pamiętaj, żeby w sklepie wyglądać jak najlepiej. Paparazzi czuwają, a to co oglądasz cały świat zobaczy na monstrualnych zbliżeniach w czasopismach!2. Pamiętaj, żeby w sklepie wyglądać jak najlepiej. Paparazzi czuwają, a to co oglądasz cały świat zobaczy na monstrualnych zbliżeniach w czasopismach! 

Nie tylko same gwiazdy oszczędzają na ubraniach. Cięcia budżetowe dotknęły popularne programy rozrywkowe - gwiazdy kilkakrotnie występują na antenie w tych samych ubraniach. Taka sytuacja miała miejsce w "Jak Oni Śpiewają" . Anna Mucha pojawiła się w stroju, który już wcześniej prezentowała Aneta Zając.

2. Pamiętaj, żeby w sklepie wyglądać jak najlepiej. Paparazzi czuwają, a to co oglądasz cały świat zobaczy na monstrualnych zbliżeniach w czasopismach!

Modne połączenia

Niektóre celebrytki łączą markowe, superdrogie ubrania z rzeczami z tańszych sklepów,  które często kosztują mniej niż 100 dolarów . Upolowanie stylowej rzeczy za niską cenę jest cenione również wśród gwiazd. Niektórym celebrytkom udaje się połączyć tanie z luksusowym i uzyskać świetny efekt!

Beyonce do kamizelki od Alexandra McQueen a założyła buty firmy Spring za 49,99$. Mariah Carey pokazała się światu w bluzce American Apparel za 36$. Bar Rafaeli nosi sukienkę Hurley za 90$, a Nicole Richie stara się zaoszczędzić na biżuterii, nosi pierścionki, które sama stworzyła i sprzedaje w Hause of Harlow za 38$.

2. Pamiętaj, żeby w sklepie wyglądać jak najlepiej. Paparazzi czuwają, a to co oglądasz cały świat zobaczy na monstrualnych zbliżeniach w czasopismach!

Nicole Richie promuje swoją linię biżuteriiNicole Richie promuje swoją linię biżuterii Nicole Richie promuje swoją linię biżuterii

Fascynacja sieciówkami

Nicky Hilton i Mischa Barton wybrały kolorową sukienkę ze znanego na całym świecie sklepu H&M . Kreacja pochodzi z limitowanej kolekcji Matthew Williamsona . Gwiazdy nie zapłaciły za swoje egzemplarze sukienki więcej niż zwykłe klientki H&M . Nie musiały jednak wyczekiwać na nie w długich kolejkach przed premierą kolekcji w sklepach. Każda z nich miała swoją sukienkę na wiele dni przed oficjalnym pojawieniem się kolekcji w sklepach.

cvcv

Nicky Hilton czy Mischa Barton fot. East NewsNicky Hilton czy Mischa Barton fot. East News Nicky Hilton czy Mischa Barton fot. East News

jkj

Zaskakująco wiele gwiazd lubi ubierać się w brytyjskiej sieci Topshop ! Modne, trendowe i zarazem całkiem tanie ubrania to gratka dla fashionistek! Blake Lively , Kim Kardashian czy Taylor Momsen udowadniają, że na czerwonym dywaniemożna świetnie wyglądać nie tylko w sukni za kilka tysięcy dolarów! 

jk

Nicky Hilton czy Mischa Barton fot. East News

ghgh

Nicky Hilton czy Mischa Barton fot. East News

Blake Lively w marynarce Topshop/topshop.comBlake Lively w marynarce Topshop/topshop.com Blake Lively w marynarce Topshop/topshop.com

Kaw

h

Czy rozpoznasz ubrania warte mniej niż 100 dolarów? Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę!

Więcej o: