Poczuj się jak gwiazda w swoim buduarze

Najnowsza kolekcja bielizny Oysho pozwoli Ci być piękną i kobiecą w domowym zaciszu!

Kto powiedział, że w domu trzeba chodzić w starym, spranym dresie ! Każda kobieta najbardziej seksownie czuje się przecież w eleganckiej bieliźnie . Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wypróbowała bieliźniane ubranka w swoim domu! Poczuj się jak prawdziwa gwiazda !

Gwiazdą, która słynie ze swojego uwielbienia do bielizny jest Mariah Carey . Piosenkarka ma w swojej garderobie miejsce wydzielone tylko dla bieliźnianych fatałaszków, które ułożone są w szafach wedle kolorystycznego klucza . Mariah uwielbia nosić luksusową bieliznę w domowym zaciszu, czuje się wtedy seksowna i piękna. Sprawdź, czy dla też będziesz zadowolona z takiego stroju!

W najnowszej kolekcji marka Oysho proponuje trzy linie: inspirowaną męską modą "My Boyfriend's Wardrobe", idealną na zimę "Homewear"i tajemniczą "Twenties" . Nam najbardziej spodobała się ta ostatnia. Linia nawiązuje do stylu silnych, wyzwolonych kobiet lat 20. XX wieku - kobiet świadomych zarówno swojej seksualności, jak i możliwości intelektualnych.

Oprócz ślicznej bielizny kolekcja Oysho urzeka zabawnymi, utrzymanymi w stylu retro dodatkami . Długie wisiorki, ozdobne spinki do włosów czy toczek z woalką to elementy, które podkręcą seksowną stylizację!

Zobacz buduarowe stylizacje Mariah Carey w teledysku do piosenki "We Belong Together"!

Czytaj w Znam.to: Chusteczki do demakijażu Inglot - świetna jakość za 14 zł

Więcej o: