Hilary Duff - Femme for DKNY Jeans

Pojawiło się pierwsze zdjęcie z kampanii do kolekcji zaprojektowanej przez Hilary Duff dla DKNY!

Informacje o kolekcji, którą Hilary przygotowywała dla DKNY Jeans pojawiły się już w lutym tego roku. Femme for DKNY Jeans to marka, którą współtworzy artystka. W pierwszej kolekcji na sezon jesień 2009 pojawią się casualowe ubrania, utrzymane w stylu Hilary. Ubrania trafią do sklepów już w sierpniu! Ceny będą wahać się od 39 do 129 dolarów .

Kolekcja jest połączeniem rockowego szyku z kobiecą delikatnością. Całość charakteryzuje innowacyjne podejście, wielofunkcyjność, oryginalne detale. Każdy element kolekcji jest wyjątkowy.

Dla Hilary współpraca z marką DKNY Jaans jest spełnieniem marzeń. Kolekcja oparta jest o ponadczasowy styl DKNY, który doskonale udało się połączyć z modowymi inspiracjami Hilary . Widoczne są tu elementy rockowe czy motywy zaczerpnięte z męskiej szafy.

DKNY Jeans to marka którą uwielbiam i noszę od dawna, tak więc współpraca z nią wydawała się doskonałym rozwiązaniem. Szybko udało nam się dogadać, dzielimy wspólną wizję, chcemy oferować coś specjalnego młodym kobietom takim jak ja - mówi Hilary.

Czytaj w Znam.to: Chusteczki do demakijażu Inglot - świetna jakość za 14 zł

Więcej o: