Pasiak najmodniejszy latem!

Ubrania w paski to hit sezonu! Nie ma się czemu dziwić - motywy marynarskie doskonale sprawdzają się każdego lata. Zobacz, jak nosić paski w tym roku!

W tym sezonie nie możesz zapomnieć o poczuciu humoru ! Paski potraktuj jak wyzwanie. I na pewno się ich nie bój! Jeżeli wzbraniasz się przed tym deseniem, bo masz wrażenie, że wyglądasz w nim grubo, wybierz paski o nieregularnym rozmieszczeniu .

W paski może być wszystko, od okularów przeciwsłonecznych po sukienki. Jednak najmodniejsze są paski w wersji maxi - im więcej materiału, na którym mogą się znaleźć, tym lepiej! Dlatego wyposaż swoją szafę w w pasiaste spódnice, bluzki i sukienki. Wybór zestawu kolorystycznego nie pozwala na taką dowolność. Jeśli chcesz czuć się modnie w obecnym sezonie, nie masz dużego pola manewru: tło musi być białe, a paski granatowe lub czerwone .

Na kolażu: top, River Island , 9,99 funtów; top z guzikami, River Island, 21,99 funtów; spódnica, Topshop , 50 dolarów; sukienka z gorsetową górą, Topshop, 90 dolarów; bandażowa sukienka, Topshop, 36 funtów.

Czytaj w Znam.to: Chronić przed dziećmi - czekoladowy peeling do ciała

Więcej o: