Szaleństwo na głowie

Ekscentryczna fryzura czy awangardowe cięcie to doskonały sposób, by wzbudzić sensację! Gwiazdy bardzo chętnie korzystają z pomocy fryzjerów w tworzeniu swojego wizerunku. Jakie są tego efekty?

Niewiele sław jest na tyle odważnych, by diametralnie zmienić swoją fryzurę. Są jednak takie gwiazdy, które niepodzielnie królują na fryzjerskim niebie! Któż to taki?

Rihanna swoją nową fryzurą zelektryzowała fanów i tabloidy na całym świecie! Nie od dziś wiadomo, że Riri lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Tym razem piosenkarka postawiła na uczesanie w rockowym stylu, który w scenicznych i codziennych stylizacjach gwiazdy pojawia się od dawna. Panna Fenty podgoliła włosy z tyłu i po bokach głowy, dzięki czemu powstała niezwykle ciekawa forma irokeza.

Również gwiazda z naszego rodzimego podwórka, Natalia Kukulska , zaprezentowała niedawno nową fryzurę. Piosenkarka postawiła na asymetryczne cięcie - jeden bok został wygolony, podczas gdy włosy z tyłu i z boku głowy pozostały długie. Do tego fryzjer obciął grzywkę Natalii tak, by opadała na jeden bok. Dzięki temu fryzura wygląda nie tylko ciekawie, ale i zadziornie i doskonale wpasowuje się w nowy wizerunek piosenkarki!

Gwiazdą, która niewątpliwie lubi wyróżniać się fryzurą jest Lady Gaga ! Jej ekscentryczne uczesania doskonale dopełniają niekonwencjonalny styl piosenkarki! Fryzurą, która zrobiła furorę zarówno wśród gwiazd, jak i zwykłych dziewczyn, była doczepiana kokarda zrobiona ze sztucznych włosów . Kolejnym, o wiele bardziej ekstrawaganckim uczesaniem była fryzura - guzik. Ciekawi nas, na jakie pomysły następnym razem wpadnie fryzjer Lady Gagi!

Pisząc o niesamowitych fryzurach, nie sposób nie wspomnieć o niezwykłym kokonie Amy Winehouse ! Fryzura ta stała się nie tylko znakiem rozpoznawczym piosenkarki, ale także inspiracją dla projektantów mody - Karl Lagerfeld w kolekcji Paris/London 2008 uczesał swoje modelki właśnie w ten sposób! Tę, pozornie skomplikowaną fryzurę, można łatwo zrobić samemu w domu. Z pomocą przyjdzie Ci serwis www.youtube.com , gdzie profesjonalni fryzjerzy pokazują jak skonstruować kokon w stylu Amy!

Również siostry Knowles zaskoczyły ostatnio wszystkich swoimi fryzurami! Nie od dziś wiadomo, że dla Murzynek posiadanie idealnie prostych włosów to marzenie. Beyonce na jednym z koncertów zaprezentowała się w doskonale wyprostowanych włosach. Jak to możliwe? Gwiazda skorzystała z lace wig czyli peruki, która doskonale imituje prawdziwe włosy! Siostra gwiazdy Solange poszła w drugą stronę - obcięła swoje długie włosy na krótkiego jeżyka ! Odważna, ale i niezwykle ciekawa zmiana!

BIGPICTURESPHOTO/Forum

Agata Wypych

Fryzura której z gwiazd zasługuje na miano najbardziej ekscentrycznej?
Więcej o: