Caroline ze Stellą na korcie

To już zostało oficjalnie ogłoszone - Caroline Wozniacki zajęła miejsce Marii Kirilenko i została nową twarzą tenisowej linii zaprojektowanej przez Stellę McCartney dla marki adidas.

Caroline Wozniacki to Polka z duńskim paszportem, jest obecnie jedną z najlepszych tenisistek na świecie, w rankingu WTA zajmuje 9tą pozycję. Z firmą adidas związana jest od dwóch lat, a poczynając od końca sierpnia zostanie jedyną tenisistką, która będzie mogła występować oficjalnie w strojach zaprojektowanych przez słynną Stellę McCartney dla tej marki. Caroline została twarzą kolekcji ubrań na jesień/zimę 2009/2010 , a po raz pierwszy wyjdzie w nich na kort podczas turnieju wielkoszlemowego U.S. Open w Nowym Jorku.

To, że Caroline została wybrana, by promować tę ekskluzywną linię, związane jest oczywiście z urodą tenisistki, ale także z jej osiągnięciami sportowymi. Jej poprzedniczka, Maria Kirilenko jest równie ładna, ale za to osiąga zdecydowanie gorsze wyniki na korcie i zajmuje sporo niższe miejsce w rankingu. Z marką adidas związana jest także Ana Ivanovic (była liderka rankingu WTA), która uważana jest przez wielu kibiców za najładniejszą tenisistkę obecnie występująca w turniejach, ale ostatnio przeżywa spadek formy.

adidas Stella McCartney jesień/zima 2009/2010adidas Stella McCartney jesień/zima 2009/2010 adidas fot. materiały prasowe

To spełnienie marzeń każdej interesującej się modą tenisistki - nowoczesna technologia marki adidas połączona z wyjątkowymi projektami Stelli, w których naprawdę można występować. Zawsze gram lepiej, gdy dobrze się czuję, to bardzo ważne dla mnie, więc nie mogę się doczekać, by wyjść w tych ubraniach na kort." Caroline jest oczywiście zachwycona linią tenisową zaprojektowaną przez Stellę McCartney.

Wśród ubrań z linii tenisowej, które Caroline będzie nosić na korcie, można znaleźć między innymi kurtkę Image Jacket , sukienkę Performance Dress (za specjalną technologią CLIMALITE , bardzo przydatną podczas intensywnego wysiłku), szorty Hot Pant i sportowy biustonosz, wszystko w jednolitej tonacji - główne kolory to brudny róż i ciemny fiolet . Caroline będzie nosić także różowy daszek (tzw. visor ) oraz specjalnie zaprojektowany model butów - Skynde .

Ubrania z linii tenisowej zaprojektowanej przez Stellę McCartney dla adidas będzie można kupić także w polskich sklepach.

Paulina Kozłowska

adidas Stella McCartney jesień/zima 2009/2010adidas Stella McCartney jesień/zima 2009/2010 adidas fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja Stelli McCartney dla Adidas Więcej zdjęć! 

Czytaj w Znam.to: Nawilżenie i naturalny wygląd - podkład Hydrostress

Więcej o: