Miley Cyrus w stroju za 3 000 złotych

Nastoletnia gwiazda robi wszystko, żeby wyglądać bardziej dorośle! Na imprezie Teen Choice Awards pojawiła się w rockowej stylizacji, która sporo kosztowała! 

Panna Cyrus bardzo chce poczuć się dorosłą kobietą! Choć ma dopiero 17 lat robi wszystko, żeby wyglądać na 37! Od "seksownej" sesji dla Elle (naszym zdaniem taki seksapil w wydaniu nastolatki może być tylko żałosny) po rockową stylizację na ostatniej gali rozdania nagród Miley stara się udowodnić swoją dorosłość.

Podczas gdy zdjęcia w Elle prezentują się stosunkowo dobrze, to Miley na czerwonym dywanie Teen Choice Awards wygląda komicznie. Wydęte usta i pseudorockowa stylizacja są po prostu śmieszne.

Biały tank top gwiazdka zestawiła z czarną, cekinową spódnicą. Całość uzupełniła świetnymi szpilkami od Christiana Louboutina i... kilkoma kilogramami biżuterii! Zastanawia nas, jak Miley udało się wytrzymać całą imprezę z taką ilością metalu na szyi...

Bluzkę znajdziesz w sklepie Bare Necessities . Kosztuje 6,39 dolarów . Spódnicę możesz kupić w Madison Los Angeles . Jej cena to 295 dolarów . Najdroższe są buty. Znajdziesz je w sklepie Neiman Marcus , a kosztują 675 dolarów . Całość kosztowała ok 300 złotych, biżuteria (w tym naszyjnik od Loree Rodkin ) kosztowała zapewne sporo. Czy ta stylizacja warta jest swojej ceny?

Czytaj w Znam.to: Cudne kolory, ale to nie wszystko!

Więcej o: