Skórzane ubrania hitem jesieni?

Angelina Jolie w skórzanej sukience Michaela Korsa, Jennifer Aniston w skórzanym gorsecie na okładce Elle... Czy nadchodzący sezon będzie należał do skórzanych ubrań?

Trendy na nowy sezon łączą w sobie fascynację stylem lat 80. z zamiłowaniem do modernistycznych, często wręcz futurystycznych wizji. Naturalna skóra doskonale wpisuje się w te tendencje. Jej rockowy charakter, wyjęty rodem z minionej epoki projektanci udoskonalają nowoczesnymi krojami. I tak skóra zyskuje nowe oblicze godne XXI wieku!

U Michaela Korsa , który ubrał ostatnio na czerwony dywan Angelinę Jolie (krążą plotki, że gwiazda zainspirowała się "skórzaną" okładką Elle z Jennifer Aniston !), skóra jest elegancka, bardzo kobieca. Proste, koktajlowe sukienki czy klasyczne spódnice w skórzanej wersji mają szansę stać się prawdziwym hitem!Tylko co na to ekolodzy ?

Zobacz, jakie skórzane ubrania proponują sieciowe marki ! Skórzana kurtka typu ramoneska, H&M, 599 zł; spódnica Topshop, 135 dolarów; skórzana marynarka z wiązaniem, Topshop, 250 dolarów; body z materiału imitującego skórę, H&M, 79,90 zł.

Więcej o: