Świecąca kolekcja Diesel

Niektórzy twierdzą, że jest to ogromny przełom w modzie. Warto jednak przypomnieć, że fosforyzujące ubrania już były. Aczkolwiek fantastycznie, że wracają.

Pisaliśmy już o fosforyzujących butach Reebok . Podobną kolekcję, święcącej w ciemnościach odzieży, zrobiła firma Diesel , która znana jest z kreatywnych rozwiązań. Linia nazwana została "Flash for Fun " i składa się z jeansów, t-shirtów, butów i bielizny. Wszystkie rzeczy pokryte są specjalną farbą, która świeci w świetle UV. Linia męska ma logo orientalnego smoka, a damska dyskotekową kulę lub słuchawki.

Diesel Flas for FunDiesel Flas for Fun www.emoda.com/blog

Pomysł powstał by zaspokoić grupę konsumentów, którzy prowadzą intensywne życie w dzień i nocą. Zamiast marnować czas na przebieranie się ich odzież sama się zmienia. Jest to modowa odpowiedź na kulturę kameleona. Ubrania w świetle słonecznym wyglądają całkiem zwyczajnie, by w dyskotekowych światłach nabrać zupełnie innego charakteru. Ozdobne grafiki i szwy fosforyzują .

Diesel Flas for FunDiesel Flas for Fun www.neo2.es/blog

Fosforyzujące ubrania na nowo wracają do mody. Lata 80te to przecież nie tylko szerokie ramiona, czy mnóstwo biżuterii. Białe koszulki z neonowymi napisami, które świeciły w ciemnościach to także charakterystyczny styl tamtych lat. Chwała firmom, takim jak Diesel , czy Reebok , że na swój sposób interpretują tamtą modę odróżniając się od pozostałych firm kreatywnością.

Fosforyzujące buty Reebok

Czytaj w znam.to: Zaskakująco dobre Glamour Palette

Więcej o: