Lara, czyli prawdziwa kobieta

Lara Stone to modelka, wobec której ciężko pozostać obojętnym. Z jednej strony piękne rysy Brigitte Bardot, z drugiej szpara między zębami i... wyjątkowo dużo ciała.

Larze jako jednej z niewielu udało się przezwyciężyć królujący obecnie trend na rozmiar 0 . W przeciwieństwie do koleżanek po fachu ma spory biust i kształty, które bardziej pasują do modelki bieliźnianej niż wybiegowej. Nie przeszkadza jej to jednak podbijać serca największych postaci obecnego świata mody - już cztery razy gościła na okładce francuskiego Vogue'a, a w czasie ostatniego paryskiego tygodnia mody otworzyła pokaz Gaultiera i zamknęła Chanel . Mówi się, że jej kształty (rozmiar 6/8) przywodzą na myśl czasy, kiedy modelka przypominała kobietę, nie dziewczynkę.

Od czasu zniknięcia supermodelek, ideałem w modelingu jest krucha dziewczęcość. Kształty Lary są doskonałym wyrazem nowej siły" - powiedziała o Holenderce Paula Reed, dyrektor artystyczny pisma Grazia.

Lara StoneLara Stone Lara Stone fot. thefashionspot.com

I chociaż miło zobaczyć "prawdziwą kobietę " na okładkach i w reklamach, trudno jednak powiedzieć, że Lara na stałe odmieni obecny wizerunek modelki, jest jednak silnym argumentem w rękach tych, którzy po "wygłodniałej" dekadzie pragną zmian .

Myślę, że byłoby miło, gdybym nie była jedyną osobą z cyckami i tyłkiem, ale ja... Nie sądzę, żebym zaczynała nowy trend." - Lara powiedziała o swoim wizerunku.

Oby się myliła!

Lara Stone fot. Thomas HoeffgenLara Stone fot. Thomas Hoeffgen Lara Stone fot. thomashoeffgen.com

Karolina Powęzka

Modelki: Lara Stone

Czytaj w Znam.to: Bardzo fajny eyeliner

Więcej o: