Modowy hit: futrzane akcenty

Projektanci robią wszystko, żeby współczesne kobieta zapomniała o panującym kryzysie. Futrzane akcenty to tylko jeden z pomysłów na oszukanie rzeczywistości!

Od masywnej, bogato inkrustowanej biżuterii , poprzez obfitość materiałów, na futrze kończąc - tej jesieni wszystko w modzie jest "na bogato "! Dlatego jeśli do tej pory nie przekonałaś się do ekstrawaganckich elementów w stylizacji, nadszedł czas żeby pozwolić sobie na odrobinę luksusu przez duże "L".

Futra służą ludziom od tysięcy lat, a współcześni projektanci postanowili nadać im nowy, godny XXI wieku wyraz. Tej jesieni najmodniejsze będę okrycia wykonane z długowłosych futer, często pofarbowane na niecodzienne kolory . Jednak to nie długie płaszcze zdobyły tegoroczne wybiegi - najbardziej trendowe są futra w nieco mniejszym formacie . Futrzane kamizelki , kołnierze, czapy, buty, a nawet torebki znajdą się w szafie każdej fashionistki! Najwięksi kreatorzy w nosie mają ekologię i świadomie, z pełnym przekonaniem lansują futra naturalne. My wolimy te sztuczne - są równie piękne, ale zdecydowanie lepiej przystosowane do współczesnej wrażliwości.

Na kolażu: płaszcz z guzikami, wykonany ze sztucznego futra, River Island, 64,99 funty; kamizelka ze sztucznego futraz paskiem, H&M, 199 zł; kamizelka ze sztucznego futra, Topshop, 60 funtów; kapcie z lamówką ze sztucznego futra, Topshop, 10 funtów; torebka ze sztucznego, różowego futra, River Island, 39,99 funtów.

Barbara Łubko

Cekinowe szaleństwo w szafie

Czytaj w Znam.to: Pocałunkoodporna farbka niemal do wszystkiego

Więcej o: