Konkurs Supermodelka Polski 2009

Rozpoczął się konkurs Supermodelka Polski 2009 organizowany przez fotka.pl i agencję modelek Eastern Models, którego jesteśmy patronem

Konkurs jest szansą dla dziewczyn, które marzą o karierze modelki . By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie Supermodelka.pl , wypełnić formularz oraz dołączyć kilka swoich zdjęć i zachęcić znajomych do wysyłania smsów. Jest to druga edycja konkursu , w którym główna nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją Eastern Models na 100 tys. złotych .

W konkursie mogą wziąć udział tylko kobiety zamieszkałe na terytorium Polski. Warunkiem jest podanie prawdziwych danych osobowych i posiadanie profilu w serwisie fotka.pl . Kandydatki muszą mieć ukończone 14 lat i nie więcej niż 22. Ponadto, powinny mieć minimum 170 i niedużo więcej niż 181 centymetrów wzrostu.

Półfinalistki i finalistki są wybierane przez jury , w skład którego wchodzą przedstawiciele agencji i sponsorów, dlatego najlepiej jeśli wśród wysłanych zdjęć znajdą się fotografie twarzy (en-face i z profilu) oraz sylwetki (przód, bok, tył). Wszystkie zrobione w dziennym świetle, bez makijażu, czy dodatków zasłaniających twarz (np. okularów przeciwsłonecznych). Takie właśnie zdjęcia wysyła się do agencji modelingowych, co może zwiększyć szansę na dotarcie do półfinałów.

Wybrane kandydatki zostaną poinformowane o zaproszeniu na casting półfinałowy do dnia 31 października 2009 . Kandydatka będzie mogła wziąć udział w jednym z castingów, które odbędą się w Krakowie , Poznaniu i Gdańsku . Na każdym z nich zostanie wybrana Zwyciężczyni Castingu. Finał konkursu odbędzie się w Warszawie . Na casting finałowy zaproszone zostaną Laureatki castingów półfinałowych oraz wybrane przez agencję Eastern Models kandydatki, które zgłosiły swój udział w trakcie trwania konkursu, jednak nie później niż na tydzień przed zakończeniem.

Internauci mogą oddawać głosy na wybrane kandydatki i wyłonią Miss Internautów , co jednak nie ma wpływu na to, czy dana dziewczyna zostanie zakwalifikowana do półfinałów. Pierwsze 10 dziewczyn zostaną nagrodzone. W drodze głosowania smsowego wyłoniona zostanie Miss SMS . Dodatkowo serwis fotka.pl wybierze 12 dziewczyn , które wezmą udział w sesji do kalendarza Fotka.pl na 2010 rok

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej o: