Czas na relaks: Zabieg "Ogród Przyjemności"

W weekendowym cyklu "Czas na relaks" przedstawiamy przeciwzmarszczkowy zabieg różano-piwoniowy do cery dojrzałej na bazie aromaterapii.

W zabiegu zastosowano mikrogąbki hialuronowe - najnowsze osiągnięcie współczesnej kosmetologii w dziedzinie redukcji głębokości i ilości 16:04:33 . Wykorzystano również dobroczynny wpływ zapachu esencji różanej, płatków piwonii i aromatu jaśminu.

Zabieg łączy w sobie zalety aromaterapii oraz nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych. Wykorzystuje dobroczynny wpływ zapachu esencji różanej , płatków piwonii i aromatu jaśminu, pielęgnacyjne i łagodzące właściwości Wody Różanej jak również najnowsze osiągnięcie współczesnej kosmetologii w dziedzinie redukcji głębokości i ilości zmarszczek - mikrogąbki hialuronowe, które nieinwazyjnie, od wewnątrz, wypełniają zmarszczki i bruzdy.

Dzięki wykorzystaniu silnie napinającego preparatu Serum POWER LIFT-UP, po zabiegu skóra pozostaje napięta, gładka, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona, a na jej powierzchni tworzy się ultra cienka "bio-tarcza", chroniąca przed agresywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Efekty widoczne po zabiegu:

- wyraźne spłycenie zmarszczek

- ujędrnienie cery

- remodelowanie owalu twarzy

- nawilżenie i uelastycznienie

- rozjaśnienie kolorytu

- lifting

- widoczna poprawa wyglądu

Zabieg można wykonywać jednorazowo lub w serii.

Cena : 270 zł/75 minut

Zabieg dostępny w Dermika Spa&Salon.

Czytaj w Znam.to: Do subtelnego makijażu

Więcej o: