Lula Fashion Show - WYNIKI

Z radością informuję, że modelki na pokaz "Lula Fashion Show" zostały wybrane! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Oczywiście kolejny raz mieliśmy problemy z wyborem kilkunastu dziewczyn.

Mieliśmy wybrać 10, będzie jednak 14 dziewczyn. Nie udało nam się zamknąć w obiecanej "10" i rozszerzyliśmy listę laureatek. Poniżej zamieszczamy zdjęcia modelek Lula Fashion Show oraz fragmenty ich uzasadnień (oczywiście kolejność jest przypadkowa).

"Jestem studentką piątego roku socjologii, nie znoszę nudy i stagnacji, za to uwielbiam nowe wyzwania. Nie miałam nigdy szansy być modelką, więc pomyślałam- czemu nie? Mam 173 cm wzrostu, ważę 56 kg (jest to średnia waga, waha się w zależności od ilości spożywanych tygodniowo słodyczy oraz nachos, naturalnie :),co dyskwalifikuje mnie jako następczynię Naomi Campbell, ale na całe szczęście Wy nie przejmujecie się takimi drobiazgami. W te wakacje postanowiłam ściąć włosy na krótko, co dodało mi niezwykłej pewności siebie, która sprawia, że mam ochotę na nowe wyzwania."

"Chcę wystąpić w pokazie Lula Fashion Show, ponieważ chciałabym podzielić się swoim spojrzeniem na modę. Tym jak łączę trendy tworząc mój własny styl. Chcę pokazać, że nie trzeba mieć drogich ubrań, by ubrać się modnie i oryginalnie. Swoje inspiracje czerpię z ulicy, z Waszej strony Lula.pl, wymyślam własne koncepcje."

"Uważam, że moda zbyt mało uwagi poświęca dziewczynom, które noszą rozmiar większy 36. Czyli takim jak ja. Na wybiegach królują wysokie i zbyt chude nastolatki. Nie mam nic przeciwko nim, bo pewnie to na ich sylwetkach ubrania prezentują się najkorzystniej. Jednak wybieg a realia codzienności to dwie odrębne sprawy. I dlatego myślę, że ubrania z podobnym powodzeniem może prezentować zarówno modelka ważąca 50 kilo, jak i jej koleżanka, która ma tylko trochę szersze biodra."

"jestem shopoholikiem na odwyku, juz raz uczestniczylam w waszej imprezie i bardzo podoba mi sie idea wymiany ubran i oprocz tego uwielbiam wszystkie akcje zoorganizowane zwiazane z ciuchami, butami, kosmetykami..."

"Chciałabym zgłosić się na pokaz, bo... Rany, właściwie DLACZEGO bym nie chciała! Z daleka pachnie to wspaniałą przygodą. A ja uwielbiam modę. Jakiś czas temu straciłam pracę i postanowiłam zająć się czymś, co sprawiałoby mi większą przyjemność niż siedzenie w biurze. Tak, wiem, na modzie nie da się wiele zarobić, ale jednak chcę spróbować. Na razie rozglądam się dookoła i szukam czegoś, co mogłoby się przerodzić w dłuższy projekt. Robię dużo zdjęć, przebieram się, ubieram (chociaż szafiarką nie jestem:), piszę na stronę cocumag.com. Szukam i szukam, ale mam przeczucie, że znajdę! Tak więc taki pokaz to wymarzona okazja do spróbowania czegoś nowego!"

"Bardzo chciałabym wziąć udział w pokazie, ponieważ mam wielką ochotę przeżyć przygodę w świecie mody i zdobyć doświadczenie w tak przyjemnym temacie jak kreowanie swojego wizerunku i zabawa w stylistę. Jestem pewna, że jest to wspaniała okazja do poznania wielu ciekawych ludzi i przede wszystkim dobra zabawa."

"Dlaczego chcę wcielić się w rolę wybiegowej modelki? bo kocham modę! kocham ją za nieprzewidywalność i demorakrację; bo lubię nowe wyzwania, lubię sprawdzać się nowych rolach ...nie lubię stać w miejscu, bo jak mawiał Diderot: lepiej zużywać się niż rdzewieć"

"(...)nie wiem czy odniosę sukces i rzeczywiście zaprosicie mnie na owy pokaz, ale jeśli tak się stanie, będę bardzo szczęśliwa i z dumą zaprezentuję iż moda nie ma jednej twarzy- rozmiar "0", ale modnymi mogą być także kobiety o prawdziwych kształtach, wydatnych pupach i krągłych piersiach..."

"Jestem młodą osobą, interesuję się modą i uwielbiam się nią "bawić". Jako osoba bardzo ambitna i odpowiedzialna, każde zadanie, którego się podejmuję, wykonuję jak najlepiej potrafię. Z pewnością nie zawiodę, jeżeli tylko dostanę szansę udziału. Występ na tym pokazie to dobra okazja dla zaprezentowania samej siebie, sprawdzenia swoich możliwości i zobaczenia jak wygląda praca przy tego typu przedsięwzięciach."

"Potrzebuję potwierdzenia własnej kobiecości. Umiem ładnie poruszać się, mam czarujący, naturalny uśmiech. Dbam o siebie, ładnie i modnie się ubieram. Ponieważ jestem spontaniczna i kocham nowe wyzwania, czuję się cudownie, gdy jestem w centrum uwagi. Pragnę poczuć się piękną, podziwianą kobietą. A występ na pokazie, jako modelka, jest moim najskrytszym marzeniem..."

"Zgłaszam się do waszego konkursu, jest to, że zawsze chciałam spróbować swoich sił w modelingu, ale wychodziłam z założenia, że moja uroda nie jest typowa dla modelki wybiegowej."

"Chciałabym również sprawdzić czy da się przejść po wybiegu z uśmiechem, bo te modelki są zawsze smutne- jakby ktoś kazał im tam być..."

"Na co dzień zajmuje się moda jako stylistka, wiec chciałabym spróbować sil jako modelka:)Taki pokaz łączy wszystkie moje pasje: muzyka, ubrania,stylizacje,poznanie nowych osób i dobra zabawę."

"Wyglądem przypominam porcelanową laleczkę i ogólnie nie wyglądam na swój wiek;) Lubię łączyć styl punk, sportowy i glamour. Co prawda moje zdjęcie nie pokazuje szałowej stylizacji ale chciałabym wziąć udział w pokazie i odkryć swoją drugą osobowość."

Więcej o: