Hit jesieni: nadruki na ubraniach

Masz dość typowej jesiennej kolorystyki? Zaszalej z kolorami w wersji komiksowej! Printy drukowane na ubraniach pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu i pokazać osobowość!

Sprawia Ci przyjemność wyrażanie siebie poprzez strój, który nosisz? Jeśli tak, printy są stworzone dla Ciebie! Wylansowane na najważniejszych pokazach rysunkowe motywy szybko zostały podchwycone przez popularne sieciówki . W efekcie jesienne kolekcje pełne są ubrań drukowanych w komiksowe rysunki. Wybór jest wielki, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie!

projekty: Miss Sixty i D&G na sezon jesień/zima 2009/2010

Jak to nosić?

Postaw na kontrasty! Jak u D&G drukowany t-shirt połącz z superlegancką tiulową spódnicą - takie rozwiązanie będzie doskonałe na wieczorne wyjście! Na dzień printy łącz z dżinsem lub intensywnymi kolorami - ważne, żeby reszta stroju wykonana była z materiału farbowanego na jednolity kolor - dodatkowe aplikacje i wzory są zbędne! nadruki bronią się same!

Na kolażu: sukienka z kolekcji Christopher Kane dla Topshop, 125 dolarów; tank top, Pull and Bear,49,90 zł; spódnica, Topshop, 65 dolarów; trampki, Converse, 249 zł.

Barbara Łubko

Więcej o: