Nowości: Ananasowy peeling do skóry głowy

Nowy produkt firmy Dora wspomaga walkę z łupieżem i nadmiernym przetłuszczaniem się włosów. Działa podobnie do peelingu enzymatycznego.

Często błędnie interpretujemy problemy z fryzurą jako problemy związane z włosami. Włosy przetłuszczające się czy dotknięte problemem łupieżu to wynik zanieczyszczonej skóry głowy , w pierwszej kolejności należy więc uporać się z tym problemem.

Powszechnie znanym kosmetykiem do usuwania łoju lub obumarłego naskórka skóry twarzy jest peeling. Włoska firma DORA PHARMACIA opracowała jego odpowiednik, przeznaczony do oczyszczania skóry głowy.

Dla kogo?

Peeling przeznaczony jest głównie dla osób mających problem z przetłuszczaniem się skóry głowy oraz łupieżem.

Działa inaczej niż szampon. Peeling do skóry głowy usuwa zanieczyszczenia i obumarły naskórek, przygotowując ją do przyswojenia większej ilości składników pielęgnacyjnych z szamponów i odżywek. Pięknie pachnący, bogaty w witaminę A i C oraz proteiny zawiera aktywnie działający wyciąg z ananasa .

Działanie?

Działa oczyszczająco, usuwa toksyny, poprawia jędrność i elastyczność skóry, wspomaga jej nawilżenie . W ananasie znajduje się koktajl substancji tj. wapń, fosfor, żelazo, potas, witaminy A i C, aminokwasy oraz proteiny.

Efekty?

Działanie preparatu można porównać do efektów uzyskanych po przeprowadzeniu peelingu enzymatycznego skóry twarzy. Posiada właściwości oczyszczające i antybakteryjne. Wspomaga walkę z przetłuszczaniem się włosów (sprawdza się też przy włosach mieszanych - tłuste u nasady i suche na końcach).

W przypadku problemu łupieżu pomaga usunąć jego przyczyny i oznaki oraz zapobiega ponownemu jego powstawaniu.

Cena: 19,90 zł/25 ml

alat

Zobacz też:

Objętość pożądana

Więcej o: